شنبه, 02 شهریور 1398

نوار کناری

شناسه خبر:2469

یکسان سازی کانالهای اطلاع رسانی مرکز اطلاع رسانی (خبرگزاری و هفته نامه) سوما در شبکه های مجازی و پایگاه اطلاع رسانی

  • انداز قلم

اختصاصی سوما؛ جلسه تحریریه مرکز اطلاع رسانی سوما با هدف یکسان سازی کانال های اطلاع رسانی در شبکه های مجازی و پایگاه اطلاع رسانی و معرفی نمایندگان این رسانه در دو شهرستان شفت و رضوانشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه سوما، در این جلسه که با حضور اعضای تحریریه مرکز اطلاع رسانی (خبرگزاری و هفته نامه) سوما در دفتر این موسسه در رشت برگزار شد، اسماعیل بلالایی مدیرعامل موسسه سوما با تبریک به مناسبت یوم الله 9 دی و روز بصیرت با تشریح برنامه های این موسسه برای سه ماهه پایانی سال 97 افزود: پس از رونمایی از سایت جدید خبرگزاری سوما ضرورت همسان سازی در فعالیت شبکه های اجتماعی این مرکز احساس می شد که به لطف خدا و همت همکاران در مرکز اطلاع رسانی سوما این امر ممکن شد.

در این جلسه مهندس حسن زاده معاون اجرایی موسسه سوما نیز ضمن تشکر از اعضای فنی مجموعه که این بستر را فراهم کردند اظهار داشت: از امروز با امید به خدا کار رسانه ای را با اعتماد به نیروهای جوان و خلاق با شدت بیشتری پیگیری می کنیم و امیدواریم که همکاران ما بتوانند به نحو احسن به ارائه مطلوب خدمات اطلاع رسانی به هم استانیهایمان بپردازیم.

گفتنی است در انتهای این جلسه با حکم مدیرعامل موسسه سوما نمایندگان مرکز اطلاع رسانی (خبرگزاری و هفته نامه) سوما در شهرستانهای شفت و رضوانشهر نیز منصوب شدند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 90 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم