سه شنبه, 01 مرداد 1398

نوار کناری

شناسه خبر:2397
دبیرخانه کارآفرینی سوما برگزار کرد:

دومین دوره همایش کار آفرینی با دستان خالی برای دهیاران بخشداری مرکزی شهرستان صومعه سرا

  • انداز قلم

اختصاصی سوما؛ دبیرخانه کارآفرینی سوما، دومین دوره همایش کار آفرینی با دستان خالی را برای دهیاران بخشداری مرکزی شهرستان صومعه سرا در سالن فارابی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برگزار کرد.

به گزارش حقیری خبرنگار ما، دومین دوره همایش کار آفرینی با دستان خالی با همکاری دبیرخانه کارآفرینی سوما (شهرستان صومعه سرا)، بخشداری بخش مرکزی شهرستان، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره فنی و حرفه ای شهرستان، اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان صبح روز 17 مرداد در سالن فارابی صومعه سرا برگزار شد.

در ابتدای این همایش با خیرمقدم گویی و سخنرانی اسماعیل بلالایی مدیرعامل موسسه سوما آغاز شد و با تدریس مبانی کارآفرینی و بیان مشکلات در مسیر کسب و کارهای روستایی و ارائه راه کارها و راه حل های خاص برای رفع این اشکالات و ایجاد توانمندی برای کسب و کارهای روستایی توسط فاطمه عذرجو مدرس دانشگاه و همچنین با بیان راهکارهای کاربردی و عملی در روستاها توسط مهندس سعید حسن زاده عضو هیات مدیره و معاون اجرایی موسسه سوما ادامه یافت و در پایان با سخنان رئیس مرکز فنی و حرفه ای صومعه سرا به پایان رسید.

گفتنی است در این همایش حدود 60 نفر از دهیاران بخش مرکزی شرکت کرده که مباحث مطرح شده در این نشست مورد استقبال بسیار خوب دهیاران قرار گرفت.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 69 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم