سه شنبه, 31 ارديبهشت 1398

نوار کناری

شناسه خبر:2300

دومین جشنواره سالانه انتخاب مردمی «نشان برتر سوماسرا»

  • انداز قلم

اختصاصی سوما؛ پس از برگزاری فراخوان موسسه سوما جهت معرفی و ثبت نام فروشندگان محصولات و ارائه کنندگان خدمات در سطح شهرستان صومعه سرا و استقبال بسیار خوب همشهریان از دومین جشنواره نشان برتر سوماسرا، فهرست نهایی این جشنواره آماده شد.

براساس این خبر و به نقل از روابط عمومی موسسه سوما، پس از نقد و بررسی های بعمل آمده و با همکاری اتاق اصناف شهرستان صومعه سرا درخصوص فهرست مذکور که در نهایت از بین بیش از 60 نشان(برند) فعال در سطح شهرستان صومعه سرا با معیارهایی همچون دارا بودن حداقل 5 سال سابقه فعالیت - داشتن پروانه کسب و یا مجوز ثبت شرکتی و ... برای فعالیت باشد - داشتن حسن شهرت خوب در جامعه - تعداد نفراتی که به همین واسطه مشغول به کار یا صاحب شغل شده اند - حوزه تاثیر گذاری در عرصه شهرستانی، استانی، ملی - افتخار آفرینی در حوزه کسب و کار انتخاب شدند تعداد 9 نشان (برند) که از سایرین امتیازات بیشتری کسب کرده بودند به عنوان کاندیداهای نهایی فهرست دومین جشنواره نشان برتر سوماسرا برگزیده شدند تا در معرض انتخاب مردمی قرار بگیرند.

امید است تا با همکاری شما بزرگواران دومین جشنواره انتخاب «نشان برتر سوماسرا» در سال 1396 را برای صومعه سرای همیشه سربلندمان به نحوی شایسته برگزار نماییم.

در همین راستا شما همشهری عزیز می توانید فقط عدد گزینه مربوطه به نام «نشان» یا «برند» مورد نظر خود را به شماره 30005063 پیامک نمایید

لازم به ذکر است که آخرین مهلت شرکت در این جشنواره ساعت 23:59 روز جمعه 16 شهریور ماه 1397 می باشد.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 205 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم