چهارشنبه, 26 تیر 1398

نوار کناری

شناسه خبر:3382
فرمانده انتظامی نوشهر خبر داد:

کشف 19 هزار عدد مواد محترقه در نوشهر

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ فرمانده انتظامی نوشهر، از کشف 19 هزار عدد انواع مواد محترقه و دستگیری 3 عامل توزیع آن در این شهرستان خبر داد.

قاسم محمدی گفت: در پی کسب خبری مبنی بر نگهداری و فروش مواد محترقه توسط متصدیان سه واحد صنفی در این شهرستان، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت. وی افزود: ماموران پلیس امنیت عمومی این فرماندهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی موفق شدند متهمان را شناسایی کرده و پس از هماهنگی با مرجع قضائی در عملیاتی ضربتی آنان را دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان نوشهر خاطرنشان کرد: پس از هماهنگی‌های قضائی، در بازرسی از واحد صنفی این افراد در مجموع 19 هزار عدد انواع مواد محترقه و آتش‌زا کشف شد. وی از پلمب این واحدهای صنفی خبر داد و افزود: استفاده از هرگونه مواد محترقه و منفجره ای که موجب سلب آسایش شهروندان شود طبق قانون جرم بوده و پلیس با متخلفان و مجرمان در این زمینه برخورد خواهد کرد.

محمدی در پایان از خانواده‌ها خواست: با نظارت بیشتر بر رفتار کودکان و نوجوانان خود وجلوگیری از خرید و استفاده از هرگونه مواد محترقه و منفجره، از وقوع حوادث تلخ و جبران‌ناپذیر در آستانه سال نو پیشگیری کنند./بلاغ

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 117 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم