شنبه, 02 شهریور 1398

نوار کناری

شناسه خبر:2950

بهره برداری از 6 پروژه در بخش کجور نوشهر آغاز شد

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ همزمان با دهمین روز از دهه مبارک فجر 6 پروژه با سرمایه گذاری 19 میلیارد و 250 میلیون ریال در بخش کجور شهرستان نوشهر به بهره برداری رسید.

مدیر اداره توزیع برق نوشهر عصر یکشنبه در حاشیه بهره برداری از طرح برق در بخش کجور شهرستان نوشهر گفت: امروز طرح توسعه روستایی برق دلسم با احداث 500 متر شبکه فشار قوی (20 کیلو ولت) و 250 متر شبکه فشار ضعیف همراه با نصب یک پست یکصد کیلو ولت آمپر با هدف توسعه شبکه و رفع ضعف ولتاژ با اعتبار یک میلیارد ریال از منابع داخلی افتتاح شد.احمد جعفری تصریح کرد: طرح تامین برق ایستگاه محیط بانی زانوس رستاق با استفاده از پنل های خورشیدی با تولید یک کیلو وات برق با اعتبار 350 میلیون ریال از محل منابع روستاهای بی برق توانیر انجام شد.

محمد ولی پور سرپرست میراث ‌فرهنگی، صنایع‌ دستی و گردشگری شهرستان نوشهر نیز از افتتاح اقامتگاه بوم گردی ماسو در میان محله روستای اسلام آباد بخش کجور خبر داد. وی افزود: این اقامتگاه که ظرفیت پذیرش 20 نفر اقامت شب را دارد در زمینی به مساحت 600 مترمربع و با زیربنای 150 مترمربع است که با حدود یک میلیارد و 500 میلیون ریال هزینه ایجاد شده است.

مهدی بیژنی، سرپرست بنیاد مسکن شهرستان نوشهر گفت: امروز پروژه آسفالت روستای لرگان به طول 250 متر به همراه کانال و زیر سازی با اعتبار یک میلیارد و 400 میلیون ریال نیز افتتاح شد.
سیدرحیم سیدپور، مدیر شبکه بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شهرستان نوشهر اظهار داشت: مرکز خدمات جامع سلامت کجور در زمینی به مساحت 2 هزار متر مربع و با زیربنای 400 مترمربع در یک طبقه ساخته شد که تجهیزات به همراه ساخت این مرکز با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد ریال امروزبه بهره برداری رسید.

همچنین آسفالت راه روستایی دشت نظیز به طول 2 کیلومتر و با اعتباری بالغ بر 5 میلیارد ریال از سوی اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای نوشهر افتتاح شد. بخش کوهستانی کجور با دوشهر ، 66 روستا و دستکم 12 هزار نفر جمعیت در فاصله حدود 75 کیلومتری جنوب شرقی شهر نوشهر واقع است./ایرنا

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 96 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم