یکشنبه, 27 مرداد 1398

نوار کناری

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 99 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

شناسه خبر:3292

آتش سوزی 10 باب مغازه در بازار چالوس

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ یک باب مغازه در ابتدای ورودی بازار روز شهرستان چالوس، بامداد امروز جمعه دچار آتش سوزی شد که بلافاصله آتش نشانان با دستگاه خودروی اطفای حریق به محل حادثه اعزام شدند.

نیروهای انتظامی شهرستان چالوس نیز در کنار آتش نشانان در محل حادثه حضور پیدا کرده‌اند و با کنترل خودروهای عبوری از محل حادثه در جهت حفظ نظم و امنیت تلاش می کنند. این آتش سوزی در یک باب مغازه پارچه فروشی رخ داد و با وجود تلاش آتش نشانان به سایر مغازه ها نیز تا حدی سرایت و به حدود 10 باب مغازه آسیب وارد شد اما در مدت چند ساعت حریق به طور کامل مهار شد.

عبدالله منتظری فرمانده انتظامی چالوس  با اشاره به اینکه علت بروز آتش سوزی در حال پیگیری و منتظر اظهار نظر کارشناسان هستیم، گفت: طبق گزارش های اولیه اعلام می شود، این آتش سوزی عمدی نبوده است و پس از بررسی های تیم های ارزیاب و کارشناسان، علت و میزان خسارات به طور دقیق اطلاع رسانی خواهد شد.

فرمانده انتظامی چالوس همچنین از شهروندان خواست تا از تجمع در محل حادثه خودداری کرده تا نیروهای امدادی، کارشناسان و کسبه بتوانند نسبت به برآورد خسارات اقدام کنند. بنا بر گزارش های مردمی در این حادثه به 10 باب مغازه و اداره تبلیغات اسلامی چالوس آسیب وارد شد. خوشبختانه در این حادثه به کسی آسیب جانی وارد نشده است./تابناک

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد