شنبه, 26 مرداد 1398

نوار کناری

شناسه خبر:3301

شلیک صبحگاهی به مرد نانوا

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ مرد همسایه که به خاطر اختلاف مالی مرد نانوایی را در ساری به قتل رسانده بود از سوی پلیس دستگیر شد.

این جنایت صبح پنجشنبه 9 اسفند در حوالی مسجد جامع شهر ساری رخ داد و در جریان آن شاطر 43 ساله‌ای به قتل رسید. آن روز در سرمای صبحگاهی وقتی کاسبان منطقه مرکزی این شهر خود را برای یک روز کاری آماده می‌کردند ناگهان صدای شلیک گلوله‌ای آرامش خیابان را بر هم زد.

مرد جوانی که به شغل نانوایی اشتغال داشت در حالی که فریاد می‌زد سوختم، روی زمین افتاده و عامل شلیک قبل از اینکه کسی متوجه شود پا به فرار گذاشت. ساکنان منطقه بسرعت پلیس را در جریان ماجرا قرار دادند. دقایقی بعد تیمی از مأموران آگاهی خود را به محل حادثه رسانده و تحقیق در این باره را آغاز کردند. بر اساس شواهد و مدارک موجود در محل حادثه مشخص بود که مرد جوان بی‌آنکه فرصت عکس العملی داشته باشد، هدف گلوله یک قبضه اسلحه شکاری قرار گرفته و از پا در آمده است.

در همین راستا به دستور بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب ساری تحقیقات درباره شناسایی عامل یا عاملان قتل در دستور کار مأموران قرار گرفت. آنان در جریان بررسی‌های تخصصی خود اطلاعاتی به‌دست آوردند که نشان می‌داد عامل شلیک مرد 34ساله‌ای از همسایگان محل وقوع حادثه بوده است. بدین ترتیب ردیابی‌های این متهم در دستور کار قرار گرفت تا اینکه ساعاتی بعد از وقوع جنایت متهم ردیابی و بازداشت شد.

سرهنگ ساداتی رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی مازندران گفت: متهم در مدتی کمتر از دو ساعت بعد از وقوع قتل ردیابی و بازداشت شده در تحقیقات پلیس ضمن اقرار به بزه انتسابی انگیزه خود را اختلافات مالی با مقتول اعلام کرد. متهم با صدور قرار قانونی تا انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار پلیس قرار گرفته است./ایران آنلاین

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 81 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم