شنبه, 02 شهریور 1398

نوار کناری

شناسه خبر:3191
پلیس راه مازندران:

محدودیت ترافیکی در جاده هراز امروز و فردا

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ رئیس پلیس راه مازندران از اعمال محدودیت ترافیکی در جاده هراز از ساعت 8 تا 17 امروز و فردا ( سه شنبه ) در جاده هراز خبر داد.

سرهنگ قدمی گفت: به منظور انجام عملیات راهسازی درمحور هراز بنا به درخواست مرکز مدیریت راه های کشور، محدودیت های ترافیکی در این محور به مرحله اجرا در خواهد آمد. وی افزود: بر همین اساس جاده هراز از ساعت 8 صبح تا 17 روزهای دوشنبه و سه شنبه ( 6 و 7 اسفند ) در مسیر آمل به امام زاده هاشم، محدوده فلابن از کیلومتر 65 تا 67 برای انجام عملیات راهسازی مسدود است.

رئیس پلیس راه مازندران، از رانندگانی که قصد تردد در این محور در ساعت های اعلام شده را دارند خواست: در صورت لزوم از سایر محورهای جایگزین نظیر کندوان و فیروزکوه تردد کنند. وی با بیان اینکه همه راههای مواصلاتی استان باز است، از رانندگان خواست به علت بارش برف در ارتفاعات و  باران در پایین دست و لغزنده بوده سطح جاده ها نکات ایمنی را رعایت و با سرعت مطمئنه  تردد نمایند.

سرهنگ قدمی افزود: رانندگان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره های 21824420 و 21824434 پلیس راه استان با پیش شماره 011 تماس بگیرند./خبرگزاری صدا وسیما مرکز مازندران

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 88 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم