پنج شنبه, 31 مرداد 1398

نوار کناری

شناسه خبر:2891

محدودیت تردد در جاده های مازندران

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ رييس پليس راه مازندران: اين محدوديت ها تا 23 بهمن در جاده هاي استان اجرا مي شود.

سرهنگ عليرضا قدمي گفت: به منظور افزايش ايمني و تسهيل در عبور و مرور خودروها در جاده هاي مواصلاتي مازندران، تردد موتور سيكلت به جز موتور سيکلت هاي انتظامي و امدادي، تا ساعت 7 بامداد سه شنبه 23 بهمن در جاده هاي کندوان، هراز، سوادکوه ممنوع است. وي با اشاره به ممنوعيت تردد انواع تريلر، كاميون و کاميونت در جاده کندوان افزود: رفت و آمد انواع وسايل نقليه از ساعت 12 امروز و فردا تا يک بامداد روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع و اين جاده از ساعت 15 امروز و فردا تا يک بامداد روز بعد از کرج به مرزن آباد يك طرفه است.

رييس پليس راه مازندران همچنين به ممنوع بودن تردد انواع وسايل نقليه شنبه و دوشنبه 20 و 22 بهمن از ساعت 14 تا 2 بامداد از کرج به مرزن آباد اشاره کرد و گفت: تردد انواع وسايل نقليه روزهاي شنبه و يکشنبه از ساعت 17 تا 2 بامداد روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج يك طرفه خواهد بود.وی با اشاره به ممنوعيت تردد تريلرها در جاده هراز افزود: تردد کاميون  و کاميونت  به استثناي حاملان مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 12 تا 24 امروز و ساعت 6 تا 24 فردا تا 22 بهمن و همچنين ساعت 6 تا12 سه شنبه 23 بهمن در اين جاده ممنوع است.

سرهنگ قدمی گفت: تردد  وسايل نقليه روزهاي شنبه و دوشنبه از ساعت 14 تا 2 بامداد روز بعد از رودهن به سمت آمل ممنوع است و همين روزها از ساعت 16 تا 2 بامداد روز بعد با اعلام ماموران پليس، تردد از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) يک طرفه خواهد بود. وی افزود: در جاده سوادکوه  تردد تريلرها به استثناي حاملان مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 12 تا 24 امروز و فردا از باند جنوب به شمال (قائم شهر) و همچنين از ساعت 8 تا 24 دوشنبه 22 بهمن از باند شمال به جنوب مسير قائم شهر به فيروزکوه ممنوع است./آریا

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 127 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم