پنج شنبه, 31 مرداد 1398

نوار کناری

شناسه خبر:2775
سازمان تأمین اجتماعی اعلام کرد؛

ثبت اعتراض نیم میلیون نفر در اعتراض به عدم واریز بسته‌ حمایتی دولت

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ تاکنون حدود ۵۰۰ هزار نفراز بیمه شدگان سازمان تأمین اجتماعی به عدم واریز بسته حمایتی دولت به حسابشان اعتراض کردند.

پس از واریز بسته حمایتی دولت به ۶ میلیون و ۱۵۰ هزار نفر از بیمه شدگان سازمان تأمین اجتماعی که کمتر از ۳ میلیون تومان درآمد داشته‌اند و سرپرست خانوار نیز بوده‌اند. سازمان تأمین اجتماعی در حال حاضر ۱۳ میلیون ۸۰۰ هزار نفر بیمه شده اصلی دارد که از این تعداد ۱۲ میلیون و ۶۰۰ هزار نفر کمتر از ۳ میلیون تومان درآمد دارند و در طرح همپوشانی ۶ میلیون و ۱۵۰ هزار نفر مشمول این بسته حمایتی شدند.

پس از تخصیص اعتبار ۱۴۵۰ میلیارد تومانی از سوی سازمان هدفمند سازی یارانه‌ها به سازمان تأمین اجتماعی، در سه روز و توسط ۲۸ بانک عامل این بسته به حساب واجدین شرایط واریز شد. از سوی دیگر افرادی که شرایط لازم را برای این بسته حمایتی داشته اند ولی مبلغ ۱۵۰ تا ۳۰۰ هزار تومان بر اساس تعداد خانوار به حسابشان واریز نشده است اعتراض‌هایی داشتند.

سازمان تأمین اجتماعی شماره ۱۴۲۰ و کد دستوری #۸*۱۴۲* را برای اعتراض بیمه شدگانی که بسته حمایتی به حسابشان واریز نشده اعلام کرد که تا کنون حدود نیم میلیون نفر(۵۰۰هزار نفر) اعتراض خود را برای عدم دریافت بسته حمایتی مطرح کردند./دیار میرزا

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 95 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم