چهارشنبه, 07 فروردين 1398

نوار کناری

شناسه خبر:2270

ابلاغ ممنوعیت اشتغال همزمان اعضای شورا در اصناف به روسای صنعت، معدن و تجارت

  • انداز قلم

به گزارش سوما نیوز؛ طی ابلاغیه ای از سوی رئیس مرکز اصناف و دبیر هیات عالی نظارت وزارتخانه صنعت و معدن حضور همزمان اعضای شورای شهر در هیات رئیسه و هیات مدیره تشکل های صنفی ممنوع اعلام شد و تنها به منوط به ارائه استعفانامه گردید.

این نامه که از سوی سید جواد احمدی خطاب به روسای سازمان های صنعت، معدن و تجارت سراسر کشور ارسال شده است مطابق ماده ۲۸ و ۳۲ قانون تشکیلات و وظایف شوراهای اسلامی سراسر کشور عضویت همزمان اعضای هیات رئیسه و هیات مدیره شوراهای صنفی در شوراهای شهر را ممنوع اعلام کرده است.

بدین ترتیب اریکه ۲۰ ساله جلال الدین شکریه بر اتاق اصناف شهرستان رشت که عضو شورای این شهر نیز می باشد و همچنین چند عضو شورای شهر دیگر در استان گیلان پایان یافته و در صورت قبول استعفانامه ، باید ما بین حضور در انصاف و شورای شهر یکی را انتخاب کنند و تسلیم اعتبارنامه اعضای جدید منوط به استعفانامه از شورا خواهد بود.

گفتنی است از ابتدای تشکیل شورای شهر رشت و حضور یکی از اعضاء در مجامع صنفی نسبت به این  نص صریح قانون و عدم رعایت آن مطالب مختلفی را منتشر کرده بود که در آستانه پایان سال با دستور وزارتخانه رعایت آن محقق شد./آزادخبر

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 95 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم