سه شنبه, 01 مرداد 1398

نوار کناری

شناسه خبر:3404

خودکشی باور نکردنی مدال آور المپیک!

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ دیروز خبر عجیب فوت کلی کاتلین تایید شد و جامعه ورزش ایالات متحده در شوک بزرگی فرو رفت.

کاتلین نقش مهمی در سه قهرمانی متوالی ایالات متحده در بین سالهای 2016 تا 2018 ایفا کرده و در المپیک 2016 ریودوژانیرو نیز موفق به کسب مدال نقره شد. کلی کاتلین از منظر فردی نیز عملکرد خوبی در سالهای اخیر داشته و در مسابقات قهرمانی جهان در سال 2017 و 2018 به مدال برنز دست یافته بود اما حالا جنازه وی در خانه اش پیدا شده و به نظر می رسد او خودکشی کرده است.

راب دی مارتینی، مدیر اجرایی فدراسیون دوچرخه سواری ایالات متحده در این رابطه گفت: "ما عمیقا به خاطر درگذشت کلی کاتلین ناراحت هستیم. کلی برای ما فراتر از یک ورزشکار بود و او همواره بخشی از خانواده دوچرخه سواری ایالات متحده باقی خواهد بود."همچنین پدر این دوچرخه سوار نیز گفت: "لحظه ای نیست که ما به کلی و به زندگی فوق العاده ای که می توانست داشته باشد فکر نکنیم. حاضرم زندگی خود را برای بازگشت و حیات دوباره دخترم بدهم و این فقدان بزرگ باور کردنی نیست."
کاتلین مدرک کارشناسی مهندسی ریاضی داشته و یک ویولونیست و هنرمندی با استعداد بود. کلی همچنین ماه گذشته مقاله ای در خصوص ایجاد تعادل در زندگی ورزشی و تحصیلی خود به رشته تحریر درآورده بود. کاتلین در رقابت های رالی UHC در جاده حضور داشته و همزمان در حال انجام تحصیلات تکمیلی خود در دانشگاه استنفورد بود که چنین تصمیم عجیبی را برای پایان دادن به زندگی خود انتخاب کرد/ورزش سه.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 84 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم