دوشنبه, 28 مرداد 1398

نوار کناری

شناسه خبر:3568
در آستانه سی امین سالگرد عروج ملکوتی امام راحل:

یاد و خاطره امام راحل در شهر تالش گرامی داشته شد

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ مراسم سی‌امین سالگرد بزرگداشت حضرت امام خمینی(س) روز گذشته از ساعت۱۰:۳۰ در  محل مسجد جامع شهر تالش با سخنرانی حجت لاسلام و المسلمین محمد امین نقدی امام جمعه شهرستان و با حضور اقشار مختلف مردم باشکوه خاصی برگزار شد.

بر اساس این خبر و به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر تالش، مردم قدرشناس تالش بویژه قشر جوان با حضور خود وفاداری خود به آرمانهای بلند بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران را یکبار دیگر به نمایش گذاشتند.

مردم همیشه در صحنه و غیور تالش با اتحاد و همدلی خود یکبار دیگر تجدید پیمان با ولایت و سالروز تجلی اراده مردم مومن و انقلابی ایران در پیمودن راه نورانی حضرت روح الله را به جهانیان نشان دادند.

مداحی و سینه زنی توسط کربلایی صابر کهرودی از دیگر برنامه این مراسم بود. لازم به ذکراست ویژه برنامه های توسط ستاد بزرگداشت ارتحال امام ره شهرستان بمناسبت سی امین سالگرد ارتحال امام خمینی ره بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و قیام خونین ۱۵ خرداد در نظر گرفته که در سطح شهرستان برگزار خواهد شد.

راه اندازی دسته عذا داری در روز ۱۴ خرداد راس ساعت ۱۰ صبح از چهار راه سپاه سمت مسجد جامع شهر از ویژه برنامه های است که برگزار خواهد شد.

شهرداری تالش نیز ضمن مشارکت در برگزاری هرچه باشکوهتر این ویژه برنامه ها ،نسبت به سیاه پوش نمودن شهر و اطلاع رسانی برگزاری مراسم ،راه اندازی ایستگاه فرهنگی و صلواتی در شب رحلت جانسوز امام ره و سایر برنامه های ستاد تمهیدات و اقدامات ویژه ای اندیشیده است./مریم احمدی

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 68 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم