شنبه, 29 تیر 1398

نوار کناری

شناسه خبر:3590

نشست صمیمانه اتاق اصناف با امام جمعه صومعه سرا

  • انداز قلم

اختصاصی سوما؛ دیدار و گفتگوی صمیمانه ی رئیس اتاق اصناف محمدرضا رحمانی و اعضای هئیت رئیسه اتاق اصناف صومعه سرا، با امام جمعه صومعه سرا حاج اقا راشدی نوری در محل دفتر امامت جمعه صومعه سرا برگزار شد.

در این دیدار رئیس اتاق اصناف شهرستان صومعه سرا و اعضا هر کدام توضیحاتی در مورد کسبه و بازاریان صومعه سرا، مطرح کردند.

رئیس اتاق اصناف صومعه سرا ضمن دعوت از امام جمعه صومعه سرا برای بازدید و گفتگو در بین بازاریان خاطر نشان کرد: بازاریان و کسبه صومعه سرا همیشه در کارهای خیر و انسان دوستانه پیش قدم بوده اند و در مراسمات دینی و مذهبی حضور فعالی دارند.

در ادامه امام جمعه صومعه سرا حاج اقا راشدی نوری ضمن خوش امدگویی و خیر مقدم به اعضای اتاق اصناف صومعه سرا چند نکته ای را خاطر نشان کرد و گفت: همبستگی در اتاق اصناف بین اعضا هئیت رئیسه قابل مشاهده وتقدیر است. وی در ادمه بیان کرد: قطع شریان اقتصادی در شهرهای مختلف در پیروزی انقلاب اسلامی ایران تاثیر بسیاری داشت.

راشد نوری در ادمه ذکر کرد: در زمان جنگ تحمیلی همین شما بازاریان و اصناف بودید که به صحنه آمدید و کمک کردید. هم اکنون نیز همبستگی در بین بازاریان  و حاکمیت انقلاب اسلامی وجود دارد.

امام جمعه صومعه سرا در ادامه بیان کرد: در سیل اخیر که در برخی از شهرهای کشور رخ داد، کمک های خیرخواهانه کسبه قابل توجه بوده است.

راشد نوری همچنین گفت: ارتباط بازاریان و اصناف با مساجد شهر باید ارتباط بسیار نزدیکی باشد. نقش بازار در مراکز دینی و مذهبی تاثیرگزاریست و ارتباط تنگاتنگی باید وجود داشته باشد.

راشد نوری امام جمعه صومعه سرا در پایان خاطر نشان کرد: اگر مشکلات اجتماعی در جامعه پیش امد همین بازار اولین لطمه و آسیب را خواهد خورد و کسبه ها برای جلو گیری از این هنجارشکنی و بی قانونی ها باید اقدام کنند./حمزه هدایتی

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 112 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم