چهارشنبه, 26 تیر 1398

نوار کناری

شناسه خبر:3479
به همت کانون خبرنگاران شهرستان صومعه سرا برگزار شد:

نخستین دوره آموزش مقدماتی خبرنگاری در صومعه سرا

  • انداز قلم

اختصاصی سوما؛ نخستین دوره آموزش مقدماتی خبرنگاری با حضور رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیر عامل کانون خبرنگاران صومعه سرا برگزار شد.

حمزه هدایتی مسئول پشتیبانی کانون خبرنگاران در گفتگو با خبرگزاری سوما گفت: این دوره با حضور 25 نفر از علاقه مندان به حوزه خبر و خبرنگاری و نیز فعالان رسانه در شبکه های اجتماعی زير نظر اساتید محترم در سرفصل های اصول و مبانی، شیوه نگارش، خبرنویسی و تکنیک های مقدماتی عکاسی خبری، در قالب دوره مقدماتی برگزار گردید.

وی افزود: برگزاری دوره های آموزشی براساس طرح پیشنهادی مدیر عامل کانون ومصوبات هیات مدیره و در قالب چند سطح و دوره در تقویم کاری سال 98 گنجانده شده که عصر دیروز با استقبال خوب علاقمندان با کیفیتی مناسب اجرایی شد.

گفتنیست: در دوره مقدماتی از ظرفیت بالای اساتید باتجربه بومی استفاده شد وجزوات ارایه شده از منابع آموزشی خبرگزاری های رسمی ومعتبر کشور(ایرنا) بوده است.

همچنین گفتنیست: صفرپور رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی صومعه سرا دقایقی در جمع شرکت کنندگان این دوره به ایراد سخن پرداخت، وی ضمن ابراز خوشحالی از برگزاری دوره های آموزشی از ضرورت کسب آگاهی و طی دوره های حرفه ای و پیشرفته خبرنگاری توسط علاقمندان به حوزه خبر، از حمایت های صنفی، مادی و معنوی، و نیز ارایه اردوهای سیاحتی وزیارتی برای شرکت کنندگان خبر داد.

در خاتمه؛ گواهینامه دوره آموزش مقدماتی خبرنگاری توسط صفر پور ریاست اداره فرهنگ وارشاداسلامی صومعه سرا در پایان کلاسها به شرکت کنندگان اهداشد.

 

 

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 84 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم