یکشنبه, 27 مرداد 1398

نوار کناری

شناسه خبر:3466
حمید کامران استاد گفتمان کشوری در اختتامیه پنجمین جشنواره انتخاب مردمی چهره برتر سال 97 سوماسرا:

تک تک جوانان تحصیل کرده که با توجه به شرایط سخت اقتصادی زندگی خود را پیش می‌برند به نوعی چهره برترند

  • انداز قلم

اختصاصی سوما؛ حاج حمید کامران استاد گفتمان کشوری به عنوان سخنران ویژه جشن اختتامیه پنجمین جشنواره انتخاب مردمی چهره برتر سال 1397 سوماسرا (شهرستان صومعه سرا) به ایراد سخنرانی پرداخت.

به گزارش سمیه رمضانی خبرنگار ما، مسئول رصدگر سپاه ناحیه صومعه سرا در ابتدا با تبریک سال نو و اعیاد بزرگ شعبانیه اظهار داشت: در مورد جشنواره چهره برتر باید گفت که در این دوره تک تک جوانانی که با داشتن تحصیلات بیکار هستند و با توجه به شرایط سخت اقتصادی زندگی خود را پیش می‌برند به نوعی چهره برتر این دوران هستند که در مقابل تحریم‌ها و مشکلات اقتصادی ایستادگی می‌کنند و به تلاش خود. برای داشتن شرایط بهتر ادامه می‌دهند.

استاد حمید کامران با تاکید بر اینکه همه ی مسئولین ما که برای مردم خدمت می کنند و زحمت میکشند نیز جز چهره‌های برتر محسوب می‌شوند افزود: نمونه ای از مسئولین خدمتگزار آقای فرماندار محترم جناب آقای فتح الهی می باشد که در طول حضورشان در صومعه‌سرا زحمات زیادی کشیدند. وی در ادامه گفت: ایشان جزو دست مدیران زحمتکش و پر تلاش هستند که بنده با توجه به شناختی که از ایشان دارم مطمئن هستم در هر جایی که حضور داشته باشند موفق خواهند بود و ما در آینده نزدیک شاهد موفقیت های بسیاری از ایشان خواهیم بود.

استاد گفتمان کشور در ادامه سخنانش با اشاره به اینکه در این جشنواره که جشنواره چهره برتر است گفت: شهدای ما در طول هشت سال دفاع مقدس و مدافعین حرم همگی نیز جز چهره برتر محسوب می‌شوند که این موضوع منافاتی با کاندیداهای این جشنواره که خیلی ها از دوستان ما هستند و همگی این عزیزان جزو چهره‌های برتر هستند ندارند. وی ضمن نقل قول از دکتر لاریجانی که گفتند«آقای ترامپ دزد» و یا به قول آقای سردار سلیمانی که گفتند: «آقای ترامپ قمارباز» افزود: رژیم اشغالگر و کودک‌کش اسرائیل سپاه را جزو تروریست ها و داعشی ها و افراط گرایی ها قرار دادند.

استاد حمید کامران با تاکید به اینکه ما می‌گوییم چهره برتر امروز در سطح کشور سپاه است، سپاهی که به فرموده امام اگر نبود این کشور نبود گفت: انشاالله این ایام بسیار پر فضیلت و با برکت برای همه اهالی شریف فهیم و با فرهنگ و وفادار شهرستان باشد. وی در پایان ضمن اشاره به اینکه باید از این ایام درس بگیریم و مانند حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام که مظهر وفاداری هستند و امام زین العابدین علیه السلام و امام حسین علیه السلام که در مقابل ظلم و ظالم و تعدی و ویژه‌خواری «هیهات من الذله» فرمودند ما نیز رهرو راه این بزرگواران باشیم اظهار داشت: سخن بسیار است و فرصت اندک اما در آخر برای همه دوستان و شرکت‌کنندگان و همه ی اهالی فهیم شهرستان صومعه سرا آرزوی موفقیت دارم.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 89 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم