شنبه, 02 شهریور 1398

نوار کناری

شناسه خبر:2829

افتتاح واحدهای مسکن محرومان در فومن و صومعه سرا

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ به مناسبت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، تعدادی واحدهای مسکن محرومان در شهرستان های فومن و صومعه سرا افتتاح و تحویل شد.

چهار واحد مسکن محرومان با حضور سردار محمد عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان در روستاهای گراکو، میانرز، کمادول و گوراب پس شهرستان فومن افتتاح شد. برای احداث این واحدهای مسکونی جمعا مبلغ 200 میلیون تومان با کمک کمیته امداد امام خمینی (ره) و خیرین شهرستان هزینه شده است.

سرهنگ سید حسن حسینی فرمانده سپاه این شهرستان در مراسم واگذاری مسکن محرومان با یادآوری اینکه سال گذشته از سوی سپاه 80 واحد مسکن به مددجویان تحویل شد، اظهار داشت: امسال هم 80واحد مسکن محرومان را با کمک خیرین و فعال سازی گروه های جهادی احداث می‌کنیم.


وی احداث مسکن برای محرومان را یکی از نیازهای اساسی دانست و افزود: برای احداث واحدهای 46 تا 55 متری در سال گذشته، 30 میلیون تومان اعتبار هزینه شده که یک سوم آن با کمک کمیته امداد امام خمینی (ره) بصورت وام و مابقی 20 میلیون تومان را سپاه هزینه کرده است.

شهرستان های صومعه سرا و فومن در 25 کیلومتری غرب مرکز استان گیلان قرار دارند.

بنا به اعلام روابط عمومی سپاه قدس گیلان؛ تا پایان امسال قرار است یک هزار واحد مسکن محرومان از سوی سپاه استان افتتاح شود./ایرنا

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 77 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم