پنج شنبه, 31 مرداد 1398

نوار کناری

شناسه خبر:2793
حمایت از کالای ایرانی؛

رونمایی از چای هیت توسط امام جمعه شهرستان صومعه سرا

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ ابوذر خوشبخت مسئول هیت شهدای گمنام صومعه سرا بیان کرد: چای هیت توسط هیت شهدای گمنام صومعه سرا طراحی و برنامه ریزی شده و هدف از این کار حمایت از کالای ایرانی (اقتصاد مقاومتی) است.

ابوذر خوشبخت مسئول هیت شهدای گمنام صومعه سرا، در جلسه ای با امام جمعه شهرستان صومعه سرا (حجت الاسلام راشد نوری) بیان کرد: ما امروز با توجه به شرایط زمان و حال کشور و بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری و شعار سال حمایت از کالای ایرانی به فکر یک حرکت اقتصاد مقاومتی افتادیم.

چای هیت توسط هیت شهدای گمنام طراحی و برنامه ریزی شد و هدف از این حرکت انقلابی حمایت از کالای ایرانی است، این چای یک محصول صد در صد ایرانیه و برروی این چای روضه اهل بیت خوانده شده است و همچنین چای هیت از فردا در دسترس مردم قرار میگیرد.

در ادامه حجت الاسلام راشد نوری(امام جمعه شهرستان صومعه سرا) یاد آور شد: شما باید برنامه ریزی خوبی داشته باشید تا در مسیر پیشرفت قرار بگیرید، این کار کار قشنگی هست من از شما حمایت میکنم و همچنین سعی کنید کیفیت کار را خیلی بالا ببرید یک کالایی که میخواهد فروش بکند 80 درصد تبلیغات است و مابقی کیفیت باید هم تبلیغات و کیفیت را بالا ببرید.

اصل این کار کار خوبی است و در کنار آن بسته بندی باید در جاهای مختلف قرار گیرد در بسته بندی های کوچک، متوسط، بزرگ بکار ببرید هم پشتیبانی میشود برای کار تبلیغات هیت و هم یک خدمتی به مملکت خودتان و کسانی را درگیر کار کرده اید.

انشاالله بتوانید این کار را گسترش دهید و این کار هم درآمدی هست برای خودتان هم درآمدی هست برای هیتتان، با توجه به وضع موجود دستگاه های استخدامی دولت، هر کس بخواهد کار بکند باید خودش همت و تلاش بکند. من به شخصه هرچی از دستم بر بیاید برای حمایت از اینکار انجام میدهم./بسیج نیوزارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 108 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم