پنج شنبه, 31 مرداد 1398

نوار کناری

شناسه خبر:2792
فرماندار صومعه سرا؛

انقلاب شکوهمند اسلامی یک انقلاب ایدئولوژی و اعتقادی است

  • انداز قلم

اختصاصی سوما؛ فتح اللهی در نشست با اصحاب رسانه بمناسبت آغاز دهه مبارک فجر ضمن تسلیت ایام فاطمیه و گرامیداشت ایام الله فجر به نقش اصحاب رسانه اشاره کرد و گفت: اصحاب رسانه زبان مردم برای بیان مشکلات و گوش شنوای مسئولین برای شنیدن حقایق هستند.

به گزارش ملیحه محمدپور خبرنگار سوما؛ فرماندار صومعه سرا افزود: خبرنگاری برای همه ما یک کار پر اهمیت در تمامی زمینه ها می باشد، انعکاس و رصد اخبار و فرهنگ سازی جز با قلم خبرنگار هیچ قلمی نمی تواند آنها را نگارش کند.

فتح اللهی با بیان اینکه انقلاب شکوهمند اسلامی یک انقلاب ایدئولوژی و اعتقادی بوده است افزود: این انقلاب شأنیت انسانی را احیا کرد و همچنین انقلاب شکوهمند اسلامی دستاوردهای بسیاری داشته است.

وی گفت: انقلاب ما با انقلاب کشورهای دیگر تفاوت زیادی داشت، در بسیاری از کشورها گروه و قشر خاصی در انقلاب مشارکت داشتند، اما در انقلاب شکوهمند اسلامی گروه های مختلف فرهنگی، دانش آموز، استاد دانشگاه از همه قشرها مشارکت داشتند دست خالی وبدون امکانات با چندین کشور جنگیدیم و پیروز شدیم  این نشان دهنده این است که خداوند با ماست.

فتح اللهی بابیان اینکه امسال در این ایام شاهد بهره برداری از ۱۹۰ پروژه عمرانی، ورزشی، خدماتی، تولیدی با اعتبار ۲۲ میلیارد و ۴۵۳ میلیون تومان در شهرستان صومعه سرا خواهیم بود، گفت: همه اینها از برکات انقلاب شکوهمند اسلامی است.

و در انتها فتح اللهی از تمامی دستگاههای اجرایی شهرستان خواست تا با خودروی اداری برای بازدید و افتتاح پروژه ها در ایام الله فجر تردد نکنند و از خودروهای عمومی استفاده کنند و همچنین افزود: که خود پیشقدم در  استفاده از خودروی عمومی خواهم بود.

 

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 91 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم