سه شنبه, 01 مرداد 1398

نوار کناری

شناسه خبر:2489
نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی :

قولی به معلمان حق‌التدیس برای استخدام در آموزش‌ و پرورش نمی‌دهیم!

 • انداز قلم

به گزارش سوما؛ دلخوش گفت: روند استخدام روند خاصی است، ازاین‌رو، فعلاً قولی به معلمان نیروی آزاد برای استخدام در آموزش‌وپرورش نمی‌دهیم اما در تلاش هستیم تا برخی از خدمات ازجمله بیمه برای این ۲۰۰ هزار معلم انجام شود.

نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به وضعیت استخدامی معلمان نیروهای آزاد گفت: پیگیری وضعیت معلمین نیروی آزاد به این معنی نیست که از اکنون حقی برای این عزیزان در استخدام ایجاد شود.

سید کاظم دلخوش با اشاره به تعیین تکلیف گروه‌های بلاتکلیف آموزش‌وپرورش در دوره‌های اخیر مجلس اظهار کرد: قریب به ۱۳۰ هزار نیروی بلاتکلیف در آموزش‌وپرورش وجود داشت که در این چند دوره مجلس تعیین تکلیف شده بود و تعدادی آموزگار و مربی پیش‌دبستانی باقی‌مانده بود که با رسیدگی ماده ۱۷ تقریباً مشکل این معلمین نیز برطرف شده است.

وی با اشاره به حضور ۲۰۰ هزار معلم نیروی آزاد شاغل در مدارس غیردولتی در بدنه آموزشی کشور افزود: فعلاً سخنی از استخدام معلمین نیروهای آزاد نیست اما در آینده اگر بنا باشد برای رفع کمبود نیروی انسانی آموزش‌وپرورش از نیروهایی استفاده شود قطعاً خارج از این مجموعه نخواهد بود.

نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه پیگیری وضعیت معلمین نیروی آزاد به این معنی نیست که از اکنون حقی برای این عزیزان در استخدام ایجاد شود گفت: روند استخدام روند خاصی است، ازاین‌رو، فعلاً قولی به معلمان نیروی آزاد برای استخدام در آموزش‌وپرورش نمی‌دهیم اما در تلاش هستیم تا برخی از خدمات ازجمله بیمه برای این ۲۰۰ هزار معلم انجام شود.

دلخوش با اشاره به وجود نیروهای بلاتکلیف در بدنه آموزشی کشور بیان کرد: تنها آموزش‌وپرورش با این موضوع مواجه نیست چراکه در تمام دستگاه‌های کشور نیروهای بلاتکلیف مشغول به کار هستند که تاکنون تعیین وضعیت نشده‌اند بنابراین در خصوص وضعیت معلمان نیروی آزاد شاغل در مدارس غیردولتی تا جایی که در توان ما بوده و منابع کشوری اجازه دهد کمک می‌کنیم.

نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی با تأکید برنشست‌هایی پیرامون حل مشکلات معلمان نیروی آزاد شاغل در مدارس غیردولتی گفت: صندوق حمایت از مدارس غیردولتی با هدف کمک به مشکلات معلمان نیروی آزاد در حال اجراست و آموزش‌وپرورش نیز آن را پیگیری میکند./فارس

ارسال نظر به عنوان مهمان

 • خودی

  دلخوش قولی به معلمان حق‌التدیس برای استخدام نمی‌دهیم!
  آفرین درست گفتی چون تمام قول های که قبل و بعداز انتخابات وعد دادی انجام شده امروزه صومعه سرا از شهرماسال و فومن عقب مانده ترشده.
  امروزه در اکثر شهرستان گیلان راه آهن ایستگاه زده یا در حال انجام است . شهرستان فومن در حال ایجاد منطقه ویژه اقتصادی است . شهرستان صومعه سرا درحال اسفالت آبکی و گذشتن سنگ بلوک بتنی بعنوان شروع الکی میدان خاکیان است

  پاسخ
 • شفا

  عملکرد نماینده لنگرود در مجلس را با دلخوش مقایسه کنید

  عملکرد حاج آقا افتخاری نماینده بی صدا شهرستان فومن که شهرستان شفت را پوشش می هم شهرستان فومن ببینید.

  .نماینده صومعه سرا دایم در شهرماست یا تلویزیون فعلا است ،

  نماینده شهرستان فومن و شفت در تهران و گیلان نهایت تلاش را جهت کسب امتیازات فراوان می کند نمونه منطقه ویژه اقتصادی شبیه منطقه بندرانزلی در آینده منتظر منطقه ویژه گردشگری فومن باشید

  پاسخ
 • صفر صفر

  تمام مشکلات صومعه سرا با و وعده های توخالی حل می شود- نماینده محترم وعدهای انتخاباتی که داد روی زمین مانده از فرمانداری چه کار بر میآید- ما نه صنعت داریم نه گردشگری ، نه خیابانهای ما خوب است نه کوچه ها - اشتغال هم که صفر است همه چیزی در حد حرف حل است

  پاسخ

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 103 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم