چهارشنبه, 05 تیر 1398

نوار کناری

شناسه خبر:2408
حمید کامران استاد گفتمان سیاسی و دینی کشور در مراسم تکریم امام جمعه صومعه سرا:

ائمه جمعه باید سخنگوی مردم و دیده بان امین نظام باشند

  • انداز قلم

اختصاصی سوما؛ حمید کامران در مراسم تکریم امام جمعه صومعه سرا با اشاره به اینکه امروز روز تکریم از مقام شامخ یک عالم دینی است اظهار داشت: پیامبر(ص) فرمودند: علما وارثان انبیاء الهی هستند که البته وارث انبیاء بودن عمل، بصیرت، شجاعت، روحیه انقلابی و استکبار ستیزی میخواهد و مردم این گونه عالمان دینی تشنه خدمت را دوست دارند.

به گزارش خبرنگار ما، استاد گفتمان سیاسی و دینی کشور ضمن اشاره به حدیثی که در آن آمده که خداوند، فرشتگان، مورچه گان، ماهیان دریا و پرندگان آسمان درود می فرستند به عالمان دینی که مردم را به خیر دعوت میکنند افزود: در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که حاصل خون صدها هزار شهید سرافراز است خدمت مهم است نه جایگاه خدمت.

حمید کامران در ادامه به ماجرای سئوال یک خبرنگار از مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه پس از پایان دوران ریاست جمهوری چه خواهید کرد اشاره کرد و گفت: معظم له در پاسخ خبرنگار فرمودند اگر امام دستور بدهند در دورترین نقطه مرزی در ژاندارمری مسول عقیدتی سیاسی باشم با کمال افتخار خواهم پذیرفت و کار خدمت را از آنجا آغاز خواهم نمود. لذا من مطمئنم که برای حجت الاسلام صدیقی نیز فرقی نمی کند در کجا خدمت کند زیرا ایشان سرباز ولایت هستند.

استاد گفتمان سیاسی و دینی کشور با تاکید بر اینکه امروز مردم بزرگ ایران اسلامی از مشکلات اقتصادی و معیشتی رنج می برند افزود: ائمه جمعه باید سخنگوی مردم و دیده بان امین نظام باشند. وی ضمن تاکید بر اینکه امروز با وجود مفاسد اقتصادی، حقوق های نجومی، رانت خواری آقازاده ها و تبعیض طبقاتی و روحیه اشرافیگری بعضی ها، مردم همچنان پای این نظام ایستاده اند گفت: تمامی این حمایت ها بخاطر این است که بسیاری از مسئولان پاکدست و سالم و انقلابی در کشور در حال خدمت به مردم هستند.

وی در پایان از زحمات 11 ساله حجت الاسلام صدیقی امام جمعه مردمی و انقلابی شهرستان صومعه سرا قدردانی کرد.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 135 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم