چهارشنبه, 26 تیر 1398

نوار کناری

شناسه خبر:2407
طی مراسمی باشکوه و با حضور مردم و مسئولان؛

صدّیقی رفت - نوری آمد

  • انداز قلم

اختصاصی سوما؛ آئین تکریم از حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل صدیقی به پاس ۱۱ سال امامت جمعه شهرستان صومعه سرا و معارفه حجت الاسلام محمدمهدی راشدی نوری به عنوان امام جمعه جدید در مسجد جعفری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سوما، این مراسم به پاس تکریم از زحمات ۱۱ ساله حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل صدیقی امامت جمعه شهرستان صومعه سرا برگزار شد، گفتنی است وی در طول فعالیت خود به عنوان امام جمعه شهرستان صومعه سرا خدمات زیادی برای شهرستان انجام داد و از تربیون نماز جمعه برای بیان مشکلات مردم و شهرستان و تذکر به مسئولان ارشد و روسای دستگاه های اجرایی به درستی و در زمان مناسب استفاده می کرد.

براساس این خبر حجت الاسلام محمدمهدی راشدی نوری به عنوان امام جمعه جدید شهرستان صومعه سرا منصوب شد. وی پیش از این امام جمعه چالوس بود. از فعالیتهایشان میتوان به برگزاری اولین یادواره شهدای روحانی در گیلان، فراهم نمودن فضای انس و دوستی و ایجاد آرامش سیاسی و ایجاد وحدت فرهنگی، برگزاری همایش ملی ظهور آفتاب و مهمتر از همه در دوران سخت و بحران فتنه و مشکلات سیاسی این سالها محور وحدت و تعادل و آرامش و یکپارچگی جامعه اشاره نمود.

پس با اینحال بهتر است دوباره برگردیم و تیتر خبر را جور دیگری بخوانیم

آری باید گفت: صدّیقی رفت - نوری آمد

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 88 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم