دوشنبه, 02 ارديبهشت 1398

نوار کناری

شناسه خبر:2385
​دلخوش در صحن علنی مجلس:

دستور جلسات مجلس باید به سمت حل مشکلات اقتصادی مردم هدایت شود

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ سید کاظم دلخوش نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی طی تذکری با استناد به اصل سوم و بندهای ۸ و ۹ در خصوص مشارکت عامه مردم در تعیین سرنوشت خویش، اظهار داشت: ما اطلاع داریم که جلسات ویژه ای برای بهبود وضعیت اقتصادی مردم برگزار کرده اید و از این منظر از شما تشکر می کنیم.

وی افزود: دستور جلسات مجلس باید به سمت حل مشکلات اقتصادی مردم هدایت شود، مسائل فوری باید در دستورکار قرار بگیرد.

دلخوش با بیان اینکه متاسفانه برخی از مشکلات فعلی اقتصاد به علت برخی مسائل داخلی بروز کرده است، تصریح کرد: درخواست بنده از هیات رئیسه این است که دستور جلسات پس از رسیدگی به زلزله کرمانشاه توجه اکید به مباحث اقتصادی کشور باشد.

وی با تاکید بر اینکه در حال حاضر شرایط کشور عادی نیست، گفت: اگر آقای رئیس جمهور قبل از بروز این بحران ها با مردم صحبت می کرد به طور حتم سوال از رئیس جمهور و حواشی فعلی وضعیت کشور رخ نمی داد.

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه مدارک و مستندات بسیاری وجود دارد که اثبات می کند مشکلات اقتصادی ناشی از عوامل بیرونی نیست، افزود: متاسفانه مسائل داخلی عامل اصلی بسیاری از مشکلات فعلی اقتصادی است.

وی بر ضرورت برخورد با اخلال گران اقتصادی تاکید کرد و گفت: در حال حاضر بسیاری از افراد با احتکار کالا و اجناس به گرانی ها دامن زدند که این افراد در دولت و بخش خصوصی حضور دارند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: از هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی می خواهیم که با برگزاری جلسات مستمر تذکرات لازم را به دولت در خصوص جابه جایی تیم اقتصادی بدهید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 102 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم