پنج شنبه, 27 دی 1397
شناسه خبر:2309
امام جمعه صومعه سرا:

خداوند را شاکر هستیم فیلمسازانی داریم که دلباخته نظام، انقلاب و جبهه ها هستند

  • انداز قلم

به گزارش سوما نیوز؛ حجت الاسلام صدیقی گفت: خداوند را شاکر هستیم فیلمسازانی داریم که دلباخته نظام، انقلاب و جبهه ها هستند و فیلم هایی تولید می کنند که تاثیرگذاری های فراوانی دارند.

طبق گزارش رسیده، حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل صدیقی امام جمعه صومعه سرا در خطبه های نماز جمعه این شهرستان در سخنانی، گفت: اکران فیلم سینمایی «به وقت شام» ساخته ابراهیم حاتمی کیا در روزهای اخیر، واقعا گل کرده است.

وی در همین باره افزود: خداوند را شاکر هستیم فیلمسازانی داریم که دلباخته نظام، انقلاب و جبهه ها هستند و فیلمهایی تولید می کنند که تاثیرگذاری های فراوانی دارند. البته بی وفایی های فراوانی از طرف دشمنان و دوستان نادان معمولا به این افراد میشود. اما مردم و آحاد جامعه ما اقبال بسیار خوبی از این قبیل فیلمها به عمل میآورند.

حجت الاسلام صدیقی با اشاره به اکران این فیلم در هفته جاری در صومعه سرا خاطرنشان کرد: از طرف دیگر در کنار این فیلم، انیمیشن «فیلشاه» هم در این شهرستان اکران شده است که جمعیتی در حدود ۳ هزار نفر از مردم این فیلم را تماشا کردند که بلیط فروشی آن در سطح کشور کم نظیر بوده است.

امام جمعه صومعه سرا در پایان سخنان خود تصریح کرد: الحمدلله مردم خوب ما همیشه از این قبیل فیلمها استقبال میکنند و همین حمایتهای کم، در سطح کشور تاثیرگذار است./واران

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

تبلیغ طلایی

تبلیغ نقره ای

تبلیغ برنزی

تبلیغات سوما

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 156 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم