پنج شنبه, 27 دی 1397
شناسه خبر:2302

دلخوش بعنوان رئیس کمیته موضوع ماده 12 قانون احکام دائمی برنامه های توسعه کشور انتخاب شد

 • انداز قلم

به گزارش سوما نیوز؛ نماینده مردم صومعه سرا بعنوان رئیس کمیته موضوع ماده 12 قانون احکام دائمی برنامه های توسعه کشور انتخاب شد.

در رعایت احکام موضوع ماده ٧٦ قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی مصوب 1389 دبیرخانه کمیته موضوع ماده یاد شده از اواخر سال 1390 توسط اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران تشکیل و آغاز به کار کرد؛

دبیرخانه یاد شده از ابتدای سال 93 در اتاق ایران مستقر شد و به دنبال تصویب قانون احکام دائمی برنامه های توسعه کشور در تاریخ 1395/11/10 و دائمی شدن کمیته در ماده 12 قانون مزبور، با عنوان دبیرخانه کمیته موضوع ماده 12 قانون احکام دائمی برنامه های توسعه کشور به فعالیت خود ادامه داد.

این دبیرخانه با نظرخواهی از تشکل‌ها و با طبقه‌بندی پاسخ استعلامات و موضوعات و بررسی و مطالعه آن ها ضمن بهره‌گیری از توان کارشناسی کارشناسان همکار با دبیرخانه، گزارش‌های لازم را در کارگروه‌های متشکل از نمایندگان اعضای کمیته مطرح کرده و موارد مقتضی را در جلسات کمیته مطرح می نماید.

در عین حال، دبیرخانه، خود نیز، حسب مجوز قانونی یادشده به شناسایی قوانین و مقررات و رویه‌های مخل تولید و سرمایه‌گذاری و بخش‌های وابسته به آن پرداخته تا این که با طرح در کمیته، راهکارهای شایسته نیز تعیین و تعقیب شود.

همچنین بر اساس تبصره (3) بند (ب) ماده 12 قانون احکام دائمی برنامه های توسعه کشور، مصوبات کمیته توسط دبیرخانه برای هیئت وزیران ارسال می شود تا ظرف سی روز کاری در دستور کار این هیئت قرار گیرد.

خاطرنشان می سازد در جلسه مورخ 97/1/27 دکتر سیدکاظم دلخوش اباتری نماینده مردم شریف صومعه سرا در خانه ملت به عنوان رییس کمیته موضوع ماده ۱۲ قانون احکام دائمی برنامه های توسعه کشور انتخاب شد./خزر

ارسال نظر به عنوان مهمان

 • کرامات

  جناب آقای دکتر دلخوش مرکز شهرستان صومعه سرا دراین سالها خیلی درمان و عقب مانده شهر صومعه سرا از مشکلات فراوان رنج میبرد. همین الان ماسال از شهرهای همجوار جلو زده. شهر صومعه سرا به مانند روستای بزرگ با جمعیتی 60هزارنفر شده.
  متاسفاً بعداز سالها تصمیم گرفتند پارک ساحلی بسازند آنهم با این همه هزینه بنر و تبلیغات توسعه شورای شهر جدید نامناسب اعلام شد و ناکام ماند.
  بااینکه بخش بزرگی از جاده بین الملل برای شهرستان ماست ولی مسافران شهرهای فومن، ماسال، بندرانزلی انتخاب می کنند، چون در صومعه سرا مکانی دلنشن و زیبا برای بازدید گردشگران موجود نیست و ساخته نشده.
  جناب آقای دلخوش مردم شهر از ترافیک خیابان کوچک شهر خسته شده اند تمام شهرما پر شده از تابلوی توقف ممنوع یا حمل با جرثقیل.

  پاسخ

تبلیغ طلایی

تبلیغ نقره ای

تبلیغ برنزی

تبلیغات سوما

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 144 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم