چهارشنبه, 04 مهر 1397
شناسه خبر:2279
سید کاظم دلخوش نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی؛

نوک پیکان تهمت‌ها به‌ سوی خانواده شهدا و رهبری است

  • انداز قلم

به گزارش سوما نیوز؛ دلخوش بابیان اینکه رهبری انقلاب اسلامی از شیعه و سنی حمایت کرده‌اند گفت: رهبر انقلاب در مسئله فساد چندین بار تذکر داده‌اند.

سید کاظم دلخوش نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی در مصاحبه با خبرنگاران ضمن ابراز امیدواری نام‌گذاری سال جدید به نام حمایت از کالای ایرانی کرد وی افزود دغدغه‌ی مردم خرید کالای باکیفیت ایرانی است و باید شرکت‌های تولیدی کیفیت محصولات را در حد توان و شأن مصرف‌کننده ایرانی بالا ببرند تا بتوان شاهد بالندگی صنعت کشور بود.

نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه رهبر انقلاب اسلامی از سالیان متمادی دغدغه اقتصادی و اجتماعی داشته است بیان داشت: رهبر انقلاب از همه اقشار در مباحث اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی حمایت کرده‌اند.

دلخوش بابیان اینکه رهبری انقلاب اسلامی از شیعه و سنی حمایت کرده‌اند تاکید کرد: رهبر انقلاب در مسئله فساد چندین بار تذکر داده‌اند.

وی با اشاره به اینکه مشکل جامعه در بحث مدیریت جامعه است عنوان داشت: مردم باید به افرادی رأی بدهند که دارای صلاحیت کافی باشند.

دلخوش با اشاره به اینکه نوک پیکان تهمت‌ها و افتراها به‌سوی خانواده شهدا و رهبری است اظهار داشت: مقام معظم رهبری در چند ماه گذشته چندین مورد روش برخورد با فساد را تذکر داده‌اند.

نماینده مردم صومعه‌سرا بابیان اینکه فساد تبدیل به یک اژدهای هفت‌سر شده است گفت: قوای مختلف باید اصلاحات کافی را در امور خود انجام بدهند و با فساد باید قاطع‌تر برخورد بشود.

دلخوش با اشاره به اینکه باید حرف‌های رهبری در جامعه پیاده شود افزود: با القای شبهات نباید راه مبارزه با شبهات را گم بکنیم./واران

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

تبلیغ طلایی

تبلیغ نقره ای

تبلیغ برنزی

تبلیغات سوما

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 107 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم