یکشنبه, 30 دی 1397
شناسه خبر:2265
دلخوش خبر داد:

احداث یک میدان زیبا در چهار راه خاکیان

 • انداز قلم

به گزارش سوما نیوز؛ سید کاظم دلخوش نماینده صومعه سرا با بیان اینکه بعد از عید پروژه مسیر چهار راه خاکیان با طرح و بررسی مشاوران و طراحان کم کم شروع خواهد شد.

وی اظهار کرد: البته ۵٠ کیلومتر فومن تا پونل مدت زیادیست آغاز شده و حدودا ٩۴ دستگاه راه سازی در این مسیر مشغول کار هستند اما چون دغدغه اصلی مردم عزیز ما چهار راه خاکیان می باشد در تلاش هستیم یک میدان زیبا و شکیل در شأن مردم عزیز شهرستان اجرا کنیم.

سید کاظم دلخوش نماینده مردم صومعه سرا در گفتگو با خبرنگار واران ضمن تشکر از حضور اقای خادمی و همکاران و معاونین ایشان در استان گیلان اظهار داشت: خوشحالیم به اتفاق مسئولین و فرماندار شهرستان افتخار میزبانی این عزیزان را در شهرستان صومعه سرا داریم. وی افزوذ: امروز چند موضوع مهم مورد بررسی قرار گرفت از جمله میدان چهار راه خاکیان که قرار است یک طرح بسیار بزرگ در این مکان اجرا شود.

دلخوش گفت: بحث دیگر نیوجرسی های مسیر است که باید به صورت کامل نصب گردد و همینطور پل ضیابر که سه دهانه بیست متری قرار است انجام شود و همینطور روشنایی مسیر که اقای خادمی باید زحمت بکشند با راهداری هماهنگ کنند تا به صورت کامل انجام شود.

نماینده صومعه سرا با بیان اینکه بعد از عید پروژه مسیر چهار راه خاکیان با طرح و بررسی مشاوران و طراحان کم کم شروع خواهد شد اظهار کرد: البته ۵٠ کیلومتر فومن تا پونل مدت زیادیست آغاز شده و حدودا ٩۴ دستگاه راه سازی در این مسیر مشغول کار هستند اما چون دغدغه اصلی مردم عزیز ما چهار راه خاکیان می باشد در تلاش هستیم یک میدان زیبا و شکیل در شأن مردم عزیز شهرستان اجرا کنیم.

وی با تاکید بر اینکه این جاده ترانزیتی می باشد و با ترافیک سنگین و تلفات و تصادف زیادی مواجه هستیم تصریح کرد: امیدواریم با همکاری تیم اقای خادمی بتوانیم این مسیر را آباد کنیم و به مردم عزیزمان خدمت کنیم و باعث خوشحالی عزیزان باشیم.

ارسال نظر به عنوان مهمان

 • شهروند

  متاسفان آنقدر به مرکز شهرستان صومعه سرا کم توجه ای شده هر روستایی در تابلوی معرفی امکان فقط نام روستای خود را می نویسد.. و نیاز ندارد نام شهرستان صومعه سرا قید کند

  مثلاً ندامت گاه ضیابر ، هنرستان کشاورزی بهمبر ، تالاب سیاه درویشان ، تالاب سلکه ، تالاب دیگر ... مسافران عبوری نمی دانند شهرستان صومعه سرا از کجا شروع و پایان می یابند

  پاسخ
 • اجبار

  اگر می خواهید ایجاد شغل کنید باید تمام رودخانه های بزرگ و تالاب و بنادر دریای کاسپین به امر گردشگری دریای اقدام کنند
  حتی می توان در برخی از شهرها و روستای دور یا نزدیک بدن نیاز ماشین به راحتی با قایق های ایمن و مناسب مسافرت کرد.
  خوشبخاتانه شهرستان صومعه سرا در این امر شرایطی بسیار مناسب دارد.
  برای اولین بار گردشگری آبی رودخانه ها رااندازی میشود باید زیر ساخت مناسب توسط مسئولین ایجاد کرد. صدهای شغل جدید قانونمند احیاء می شود.

  پاسخ
 • .3.

  شورای شهر صومعه سرا امسال اصلآ عملکرد خوبی نداشت، در ورودی شهر مانند سالهای گذشته زیبا نبود شهری با حدود شصت هزار نفر جمعیت از خیابانهای و میادین مناسبی برخورد دار نیست
  امسال هم به مانند سالهای گذشته مسافرین فومن، ماسال انتخاب کردند زیرا جاذبه های ورودی شهر بسیار نامناسب بود و خیابانها حتی برای شهروندان کافی نبود .

  پاسخ
 • ولوم

  باید پیگیر توسعه در تالاب بنام صومعه سرا، توسعه کوهستان به شهرستان صومعه سرا شوید.
  اگر به انسجام و اتحاد صومعه سرا اعتقاد دارید باید تلاش شود دهستان کسماء جزء حوزه شهری صومعه سرا شود این کار باید با همکاری نماینده محترم جناب دکتر دلخوش شود. در آینده نزدیک گوراب زرمیخ و بخش ها به بهانه دوری راه نداشتن امکانات شهری درخواست شهرستان شده از مسئولین می کنند، که موافق میشود.
  صومعه سرایان درعید97 میهمانانشان برای دیدن مناظر زیبا و دلنشین به فومن و ماسال می بردند.
  صومعه سرایان این قدر وعده شنیداند که هیچ خبری برایشان خوشحال کنند نیست شورای اسلامی شهر با کم کاری شهرما را به روستای بزرگ تبدیل کرداند که فاقد چهره شهری و خدمات مفید شهری شده.

  پاسخ

طلایی

نقره ای

برنزی

عادی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 118 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم