شنبه, 01 ارديبهشت 1397
شناسه خبر:2265
دلخوش خبر داد:

احداث یک میدان زیبا در چهار راه خاکیان

  • انداز قلم

به گزارش سوما نیوز؛ سید کاظم دلخوش نماینده صومعه سرا با بیان اینکه بعد از عید پروژه مسیر چهار راه خاکیان با طرح و بررسی مشاوران و طراحان کم کم شروع خواهد شد.

وی اظهار کرد: البته ۵٠ کیلومتر فومن تا پونل مدت زیادیست آغاز شده و حدودا ٩۴ دستگاه راه سازی در این مسیر مشغول کار هستند اما چون دغدغه اصلی مردم عزیز ما چهار راه خاکیان می باشد در تلاش هستیم یک میدان زیبا و شکیل در شأن مردم عزیز شهرستان اجرا کنیم.

سید کاظم دلخوش نماینده مردم صومعه سرا در گفتگو با خبرنگار واران ضمن تشکر از حضور اقای خادمی و همکاران و معاونین ایشان در استان گیلان اظهار داشت: خوشحالیم به اتفاق مسئولین و فرماندار شهرستان افتخار میزبانی این عزیزان را در شهرستان صومعه سرا داریم. وی افزوذ: امروز چند موضوع مهم مورد بررسی قرار گرفت از جمله میدان چهار راه خاکیان که قرار است یک طرح بسیار بزرگ در این مکان اجرا شود.

دلخوش گفت: بحث دیگر نیوجرسی های مسیر است که باید به صورت کامل نصب گردد و همینطور پل ضیابر که سه دهانه بیست متری قرار است انجام شود و همینطور روشنایی مسیر که اقای خادمی باید زحمت بکشند با راهداری هماهنگ کنند تا به صورت کامل انجام شود.

نماینده صومعه سرا با بیان اینکه بعد از عید پروژه مسیر چهار راه خاکیان با طرح و بررسی مشاوران و طراحان کم کم شروع خواهد شد اظهار کرد: البته ۵٠ کیلومتر فومن تا پونل مدت زیادیست آغاز شده و حدودا ٩۴ دستگاه راه سازی در این مسیر مشغول کار هستند اما چون دغدغه اصلی مردم عزیز ما چهار راه خاکیان می باشد در تلاش هستیم یک میدان زیبا و شکیل در شأن مردم عزیز شهرستان اجرا کنیم.

وی با تاکید بر اینکه این جاده ترانزیتی می باشد و با ترافیک سنگین و تلفات و تصادف زیادی مواجه هستیم تصریح کرد: امیدواریم با همکاری تیم اقای خادمی بتوانیم این مسیر را آباد کنیم و به مردم عزیزمان خدمت کنیم و باعث خوشحالی عزیزان باشیم.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

تبلیغ طلایی

تبلیغ نقره ای

تبلیغ برنزی

تبلیغات سوما

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 116 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم