پنج شنبه, 27 دی 1397
شناسه خبر:2257
مهندس فتح اللهی، فرماندارصومعه سرا:

تعاملات را در جهت ارتقای سطح تولید و اشتغال از اولویت های کاری خود قرار دهیم

  • انداز قلم

به گزارش سوما نیوز؛ مهندس فتح اللهی در جلسه بررسی مشکلات شیلات شهرستان صومعه سرا گفت: اکنون که بستر مناسب فراهم است پس با تلاش و تعامل با یکدیگر در جهت  تسهیلات و سهل کردن کارها گام برداریم.

براساس این خبر و به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان صومعه سرا، فرماندار ضمن تاکید بر اینکه در هر شرایطی باید پاسخگوی سوالات مردم باشیم گفتند: هر آنچه که از طریق تعاملات قابل حل میباشد در جهت رفع نگرانی های مردم سریعا عملیاتی کنیم. وی با اشاره به اینکه با جذب سرمایه گذاران  و حمایت آنها از طریق  پایین آوردن هزینه های مازاد که منجر به بالا بردن تولید خواهد شد اتفاقات خوب را رقم بزنیم.

فتح اللهی با بیان اینکه اگر یک روستایی در کنار منزل مسکونی خود شغلی را ایجاد کند، سبب ماندگاری جوانان روستا و اشائه فرهنگ روستانشینی و بسیاری از اتفاقات خوب خواهد شد که هر آنچه  که تعصب در آن باشد، فضای بهتری را برای رشد و پیشرفت رقم خواهد زد.

فرماندار در پایان ضمن تاکیدبر لزوم تعامل بین ادارات ودستگاه ها گفت : تلاش کنیم تعاملات را در جهت ارتقای سطح تولید و اشتغال و کیفیت بهتر و شرایط خوب را بدون تاخیر کارها و کارشناسی شده بصورت تسهیل و تسریع  در اولویت اجرای طرح های خود قرار دهیم.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • جیم

    مردم خفه شودند از ریاکاران . یکسال از شروع طرح رفاه ورزشی پل چوبی گذشته و هیچ کاری صورت نگرفته. شهرهای همجوار صومعه سرا هر روز ترقی می کنند اعضاء شورای شهر در شرکت در همایش ها و مراسم مذهبی ید طولایی دارند

    پاسخ

تبلیغ طلایی

تبلیغ نقره ای

تبلیغ برنزی

تبلیغات سوما

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 146 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم