پنج شنبه, 27 دی 1397
شناسه خبر:2238
دکتر دلخوش نماینده صومعه سرا در مجلس:

ما خودمان از نوبخت گله مندیم / ۱۷ ساله راه آهن گیلان راه نیفتاده تا دو سال دیگر هم راه نمی افتد

  • انداز قلم

به گزارش سوما نیوز؛ نماینده مردم صومعه سرا در مجلس، گفت: در حالی برخی از آقایان اظهارات غیر منصفانه ای را در خصوص اعتبارات گیلان مطرح می کنند که یکی از ضعف های اقای نوبخت این است که فکر می کند اگر سر سوزنی به گیلان اضافه کند حق بقیه کشور کم می شود.

سید کاظم دلخوش نماینده مردم صومعه سرا در مجلس در صحن علنی مجلس با انتقاد از اظهارات برخی نمایندگان در خصوص گیلان، اظهار کرد: متأسفم کسی که داد و بیداد می کند راحت به آن اجازه داده می شود که بیاید وقت مجلس را بگیرد. وی با بیان اینکه به مردم گیلان توهین شده، افزود: ما خودمان از نوبخت گله مندیم، ۱۷ ساله راه آهن استان گیلان راه نیفتاده و تا ۲ ساله دیگر هم راه نمی افتد.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس افزود: بعضی از آقایان که در دولت هستند اخیرا در استان شان فقط ۱۲ هزار میلیارد تومان در بخش خصوصی افتتاح کرده اند. وی گفت: در حالی برخی از آقایان اظهارات غیر منصفانه ای را در خصوص اعتبارات گیلان مطرح می کنند که یکی از ضعف های اقای نوبخت این است که فکر می کند اگر سر سوزنی به گیلان اضافه کند حق بقیه کشور کم می شود.

دلخوش با بیان اینکه همین ماده ۱۲_۱۰ را ببینید که چه کسانی برای استان خودشان از ۷میلیارد دلار ۳.۵ میلیارد دلار بردند اما ما در گیلان یک ریال هم نگرفتیم. وی با بیان اینکه آقای نوبخت در گیلان بیشتر آورده یا یا بقیه استانها؟!، گفت: معتقدم فضای مجازی دارد مجلس، مسئولین و مردم را به هم می ریزد اجازه ندهید که خودمان این کار را بکنیم./۸دی

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

تبلیغ طلایی

تبلیغ نقره ای

تبلیغ برنزی

تبلیغات سوما

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 111 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم