دوشنبه, 05 فروردين 1398

نوار کناری

شناسه خبر:2232
فرماندار صومعه سرا در جلسه شورای آموزش وپرورش:

مصر هستیم تا اتفاقات فرهنگی خوب در شهرستان رقم بخورد

  • انداز قلم

به گزارش سوما نیوز؛ فرماندار صومعه سرا گفت: اجرایی نمودن و عملیاتی کردن مصوبات توسط ادارات و بویژه شهرداری ها و حضور منظمشان در جلسات بسیار مهم و مورد تاکید است و انتظار ما این است که آموزش و پرورش خود راسا کوتاهی ها را به ما اعلام کند.

براساس این خبر و به نقل از روابط عمومی فرمانداری صومعه سرا، مهندس فتح اللهی فرماندار صومعه سرا صبح امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش صومعه سرا که در محل فرمانداری برگزار شد ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت زهرا (س) و تشکر از حضور حماسی و پرشور مردم انقلابی در راهپیمایی 22بهمن، با بیان اینکه مردم ما با این حضور بار دیگر حمایت و پشتیبانی خود را از اصل انقلاب و ولایت فقیه به جهانیان نشان دادند گفت؛ انقلاب اسلامی برکات فراوانی برای کشور و ملت ما پدید آورد. از برخورداری حداکثری راه ها، برق، آب و گاز در تمام کشور حتی دورترین روستاها تا بهره مندی از امکانات روز دنیا نظیر اینترنت و پوشش مخابراتی که از جمله برکات انقلاب اسلامی بشمار می رود.

فرماندار صومعه سرا افزود: دهه فجر امسال و بویژه راهپیمایی 22بهمن تماشایی ، وصف نشدنی وحقیقتی انکار ناپذیر بود که باید از مردم بخاطر خلق این حماسه بزرگ تشکر کرد. وی با اشاره به اصلی ترین وظایف فرمانداری اظهار داشت؛ هماهنگی بین ادارات ، برقراری نظم و امنیت و برگزاری انتخابات سه مقوله مهمی است که فرمانداری در شرح وظایف خود به آن می پردازد.

مهندس فتح اللهی ادامه داد؛ در حقیقت دامنه وظایف فرمانداری بسیار گسترده است و شرح وظایف یک یک ادارات منتهی به شخص فرماندار است. ریاست شوراهایی نظیر شورای بهداشت، شورای آموزش و پرورش، شورای نهضت سوادآموزی، مواد مخدر و... که به هماهنگی بین ادارات بازمی گردد. وی به مصوبات این جلسه اشاره کرد و تصریح نمود؛ اجرایی نمودن و عملیاتی کردن مصوبات توسط ادارات و بویژه شهرداری ها و حضور منظمشان در جلسات بسیار مهم و مورد تاکید است و انتظار ما این است که آموزش و پرورش خود راسا کوتاهی ها را به ما اعلام کند.

فرماندار صومعه سرا بر لزوم برگزاری جشن ستارگان و همچنین انجام اردوهای راهیان نور دانش آموزی  تاکید کرد و ضمن درخواست تشکیل جلسه جداگانه برای این موضوع  اظهار داشت؛ علارقم وجود کمبود منابع مالی ادارات وسازمانهای دولتی  ما همچنان در بحث تامین هزینه های این برنامه های مهم و چنین اتفاقات فرهنگی خوب مصرّ و پیگیر هستیم.

رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان صومعه سرا خطاب به اعضای جلسه با تاکید بر این موضوع که در جلسات آتی با طرح ها ، برنامه ها و ایده های جدید که در بهبود و ارتقاء کیفیت آموزش و تربیت دانش آموزان موثر است در جلسه حضور یابید بیان کرد؛ شأنیت فرهنگیان و تشکیلات آموزش و پرورش بسیار بالاست و دغدغه سیستم آموزشی نباید مسایل مالی و نبود امکانات و تجهیزات باشد و اولیت اصلی شورای آموزش و پرورش شهرستان رفع این دغدغه ها خواهد بود.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 67 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم