دوشنبه, 05 فروردين 1398

نوار کناری

شناسه خبر:2198
فرماندار صومعه سرا :

اکنون نوبت ماست که با تلاش و خدمت صادقانه و با مدیریت صحیح ضوابط به صحنه بیاییم

  • انداز قلم

به گزارش سوما نیوز؛ فرماندار صومعه سرا ضمن تقدیر و تشکر از حضور مدیران و مردم همیشه در صحنه در راهپیمایی 22 بهمن گفت: مردم نشان دادند که چقدر به آرمانهای نظام وفادار هستند.

براساس این خبر و به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان صومعه سرا، مهندس فتح اللهی در جلسه کمیته تخصیص آب که با حضور بخشداران تابعه برگزار شد اظهار داشت: و این حضور پرشور وظیفه همه ما را سنگین تر میکند، اکنون نوبت ماست که پای کار آمده و پاسخگو باشیم و با تلاش و خدمت صادقانه و با مدیریت صحیح ضوابط به صحنه آمده و کاری کنیم که مردم همیشه در صحنه و شریف از مسئولین ناامید نشوند.

فرماندار در ادامه در خصوص تخصیص آب و آب بندانها گفت: دستگاه های مرتبط اسامی آب بندانها برای لایروبی و بررسی برای گرفتن مجوز با مسئولیت اداره منابع طبیعی و پیگیری های دیگر را اعلام نمایند و در صورت نیاز به پروانه موقت اکتفا نموده و مشکلات را تا حدودی مرتفع نمایند و نسبت به دائمی کردن آن پروانه ها از طریق دستگاه های ذیربط اقدام نمایند.

در ادامه فرماندار با اشاره به مجتمع گردشگری در نوخاله تاکید کرد و گفت: انتظار داریم ظرف یک هفته مشکلاتش رفع و نتیجه به بخشداران اعلام گردد و افزود: در محدوده سیاه درویشان با توجه به املاک نزدیک آب که بستر رودخانه محسوب میشود شرکت عملیات لایروبی را در تاریخ 96/11/24
شروع و سایر هماهنگی ها توسط بخشدار و امورآب و منابع طبیعی انجام گردد.

فتح اللهی بر لزوم اعلام گزارش در خصوص ایستگاه پمپاژ لالم و جابجایی آن تاکید داشتند و افزودند:هماهنگی های  کانال در حال تعریض روستای مردخه توسط شهردار انجام و پیگیریهای لازم صورت پذیرد. وی در پایان بر لزوم تکرار این نشست و جلسات کمیته تخصیص آب با توجه به زمانبندی و شرایط جوی حداکثر ظرف 12 روزتاکید کرد.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 78 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم