شنبه, 05 اسفند 1396
شناسه خبر:2180
قدرت رسانه و بهمن شورانگیز؛

تلاش قابل تقدیر اصحاب رسانه صومعه‌سرا برای پوشش خبری ایام‌الله دهه‌فجر

  • انداز قلم

به گزارش سوما نیوز؛ اصحاب رسانه، همچون سربازان گمنامی هستند که به صورت شبانه روز برای درج خبر‌های ایام‌الله دهه فجر زحمات فراوانی کشیدند.

ایام الله دهه فجر همزمان با سی‌ونهمین سال گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی ایران همراه با افتتاحیه‌های پروژه‌های مختلف در کشور و به تبع در شهرستان صومعه‌سرا با حضور مسئولان و اصحاب همیشه در صحنه رسانه به اتمام رسید.

در شهرستان صومعه‌سرا 256 پروژه با اعتبار بالغ بر 38 میلیارد و400 میلیون تومان به بهره برداری رسید و هر روز اصحاب رسانه برای پوشش خبری مناسب همراه با مسئولان در افتتاحیه‌ها حضور داشتند تا بتوانند دستاوردهای دولت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به سمع و بصر مردم برسانند.

در این بین تلاش بی‌وقفه اصحاب رسانه، خبرنگاران، روزنامه‌نگاران و عکاسان برای پوشش کامل خبری این ایام‌الله قابل تقدیر است، اصحاب رسانه‌ای که در اولین ساعات برگزاری برنامه‌ها در مراسم حضور پیدا می‌کردند تا از بازتاب خبرها غافل نشوند.

خبرنگاران خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری، تمام تلاش خود را در راستای بازتاب سریع خبرها به کار بستند و گزارشات خود را در سریع‌ترین زمان ممکن بر روی سایت‌ها قرار دادند تا همه مردم به راحتی به خبرها دسترسی داشته باشند.

نقش بی بدیل رسانه‌ها در ارتقاء سطح آگاهی و تعالی فرهنگ و دانش عمومی، تنویر افکار و انعکاس واقعیت‌ها برای حل مشکلات و پیشبرد امور جامعه، بی گمان یکی از مهمترین عوامل توسعه فرهنگی و از نشانه‌های پویایی و تحرک هر جامعه است.

امید است خبرنگاران، این سربازان گمنامی که همیشه در پشت صحنه هستند تا مسئولان و  برنامه‌های انها را به بهترین نحو ممکن پوشش خبری دهند، در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) و نایب برحق ایشان، حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) در عرصه اطلاع رسانی، حفظ مصالح نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تداوم آرمان‌های خمینی کبیر(ره) بیش از پیش مؤید و منصور باشند./شبستان

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

تبلیغ طلایی

تبلیغ نقره ای

تبلیغ برنزی

تبلیغات سوما

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 128 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم