یکشنبه, 05 اسفند 1397

نوار کناری

شناسه خبر:2171
حجت الاسلام عادلی در راه پیمایی 22بهمن صومعه سرا:

هیچ نیرویی نتوانست انقلاب اسلامی ایران را از مسیر درست خود منحرف کند

  • انداز قلم

اختصاصی سوما نیوز؛ حجت الاسلام عادلی مدیر کل سابق اوقاف و امور خیریه گیلان صبح امروز بعنوان سخنران اصلی راهپیمایی 2بهمن شهرستان صومعه سرا ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب وشهدای مدافع حرم و همچنین،  شهدای این شهرستان از پیشگاه خداوند برایشان تمنای علو درجات و یادو خاطره همه کسانی که در شکل گیری و تداوم  این انقلاب نقش داشتند را گرامی داشتند.

حجت الاسلام عادلی گفت: یکی از ارکان نظام اسلامی ما دین و اعتقادات دینی ماست، که با تکیه بر همین اعتقادات دینی توانستیم  از دست طاغوت و ازسلطه آنها خود را رهایی بخشیم و این اراده خداوند متعال بود که نگذاشت ظالمان بر مسلمین و مظلومان تسلط پیدا کنندو این منطق قرآن است.

وی با اشاره به اینکه مردم با کمک رهبری مقتدرانه توانستند انقلابی را آغاز کنند که با وجود همه کارشکنی ها، تحریم ها، تهدید ها و با همه ناجوانمردانگی ها که دشمنان ما داشتند، چهل سال راه خود را با قدرت و اقتدار ادامه دهند. انقلابی که دشمنان تصورشان بر این بود که چند ماهی بیشتر دوام نخواهد آورد.

عادلی ضمن اشاره به همه تلاشهای دشمن برای برچیده شدن نظام وانقلاب مان ونقش بر آب شدن نقشه های شومشان  گفت : زمانی که جنگ  8 سال بر ایران تحمیل شدباز انقلاب در سیر درست خود حرکت کرد و هیچ نیرویی  نتوانست آنرا منحرف کند.

وی در ادامه بیانات خود اینچنین گفت: فدای آن رهبر یک امت که آنقدر عاشق ملت خودش است و وفاداری ملت را میداند که در سخنانی خودمیگوید: راهپیمایی امسال باشکوه و تماشایی خواهد بود، در هیچ جای دنیا صحنه ها و حرفهایی اینچین از یک رهبر شنیده نشده که اینچنین مقتدرانه به امور آگاه باشد.

حجت الاسلام عادلی ادامه داد: انقلاب اسلامی ایران با همه دشمنی ها، تهدید ها، تحریم ها، یکی از قوی ترین نظام در منطقه و بلکه در دنیا امروز است که مردمش با تفکر و اندیشه و جوانانش مبتکر و با بصیرت توانسته است به توفیقات بزرگ در همه عرصه ها دست پیدا کند.

حجت الاسلام عادلی تاکید کرد: بسیار ناجوانمردند آنهایی که فقط ضعف ها را می بینند و خوبی ها و توفیقات بزرگی که انقلاب و ملت ایران در حدود این چهل سال بعد از انقلاب داشته اند توجهی ندارند و فقط کمی ها وکاستی ها را نگاه میکنند. انقلاب ما به فرموده امام راحل یک نعمت است و باید قدر این نعمت را دانست که از برکات انقلاب اسلامی توفیقات بسیار زیادی داشته ایم.

وی گفت: دشمنان قسم خورده این انقلاب با اصل دین با قرآن و مکتب اهل بیت و با کتب نجات بخش اسلام مشکل دارند و ما نباید تحت هیچ شرایطی فریب تبلیغات انسانهای خود فروخته و مزدوری را بخوریم که وعده داده اند برای دشمنان این ملت و این کشور عزیز کار کنند.

ایشان در پایان قسم یاد کرد: با همان قسمی که خداوند در قرآن یاد میکند در سوره مبارکه فجر قسم به فجر و قسم به شبهای ده گانه، قسم به امام این انقلاب و خون شهیدان و سوگند به اشک چشمان مادران و پدران شهیدان، سوگند به همسران و فرزندان شهدا، سوگند به مقلدان خمینی کبیر و شهیدان مدافع حرم، سوگند به جهاد مردم در 22 بهمن آغاز چهلمین سال پیروزی انقلاب، سوگند یاد میکنیم هرگز قدمی از راه امام و رهبری دوری نخواهیم کرد و تا آخرین نفس از نظام و انقلاب مان و امام و ولایت و رهبری و ارزشهایمان دفاع کنیم و به دشمن اجازه تجاوز ندهیم.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 100 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم