یکشنبه, 01 ارديبهشت 1398

نوار کناری

شناسه خبر:2170

قدردانی فرمانده سپاه ناحیه صومعه سرا از حضور غرور آفرین مردم صومعه سرا در راهپیمایی 22 بهمن

  • انداز قلم

به گزارش سوما نیوز؛ سرهنگ عاشوری فرمانده سپاه ناحیه صومعه سرا در پیامی از حضور حماسی و غرور آفرین مردم شهرستان صومعه سرا در راهپیمایی بزرگ و غرور آفرین 22 بهمن قدردانی نمود.

سرهنگ عاشوری گفت: امروز در کشور ایران و شهرستان صومعه سرا خاصه، شوری حماسی آفریده شد و مردان و زنان این سرزمین یک بار دیگر با حضورشان ثابت کردند که در راه انقلاب و پشتیبانی از ولایت فقیه با تمام وجودشان و با قلب های پر از عشق و معرفت شان و با مشت های گره کرده شان در میدان های عمل هیچگاه پا پس نمی گذارند.

وی در ادامه تاکید کرد: حضور سراسر شکوه و حماسه مردم ولایی و سرافراز صومعه سرا در راهپیمایی حماسی و غرور آفرین 22 بهمن موجب شعف و فخر و سربلندی گردید و بنده به نوبه خود از مشارکت گسترده و عظیم مردم همیشه در صحنه صمیمانه تقدیر و تشکر می نمایم.

فرمانده سپاه ناحیه صومعه سرا افزود: این حضور پر از بصیرت و معرفت یکبار دیگر به جهانیان و دشمنان قسم خورده این مرز و بوم نشان داد که مردمان ایران عزیز هیچگاه از یاد نخواهند برد که برای وجب به وجب این خاک پر گوهر چه خون ها ریخته شده است و آنان به پاسداشت آن خون های پاک تا پای جان به آرمانهای انقلاب، امام راحل و رهبر عزیز خواهند ایستاد و اجازه هیچ تعرضی را به کسی نخواهند داد.

سرهنگ عاشوری در پایان گفت: بنده به نوبه خود از تمامی کسانی که در برگزاری مراسم های دهه مبارک فجر و راهپیمایی عظیم 22 بهمن سهیم بودند و از همه اقشار جامعه بابت حضور و گرما بخشی به جشن های انقلاب همت گماردند تشکر و قدردانی نموده و امید است تا روزی که پرچم این نظام مقدس را به دستان صاحب اصلی آن حضرت ولی عصر امام زمان (عج) برسانیم همچنان حضوری گرم و پر از معرفت در صحنه ها داشته باشیم و پشت رهبر عزیزمان بایستیم.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 88 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم