چهارشنبه, 04 مهر 1397
شناسه خبر:2168

فراخوان شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر صومعه سرا به مناسبت 22 بهمن

  • انداز قلم

به گزارش سوما نیوز؛ شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر صومعه سرا به مناسبت 22 بهمن، سالروز انقلاب اسلامی ایران فراخوانی صادر کردند.

براساس این گزارش و به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر صومعه سرا متن این بیانیه به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

دهه مبارکه فجر انقلاب اسلامی یادآور حضور مردمی است که برای استقلال، آزادی ، حفظ دین و ایمان خویش با استعانت از ایزد منان و در سایه زعامت حضرت امام خمینی(ره) بنیان گذار کبیر، جمهوری اسلامی ایران را رقم زدند.

 راهپیمایی 22 بهمن ماه، نشان‌دهنده‌ عزم عمومی و اقتدار ملت بزرگ ایران اسلامی در برابر زیاده خواهی های سران سلطه و مستکبرین و نماد پرشکوه همبستگی، وحدت و همدلی این ملت آزاده و سربلند است. این روز الهی و تاریخی در حقیقت روز بر افراشته شدن بیرق خونین حق خواهی و ستم ستیزی، روز تحقق وعده حق تعالي و به ثمر نشستن انقلاب شکوهمند اسلامی به رهبری حضرت امام خمینی(ره) و پشتیبانی ملت بزرگ ایران است.

در همین راستا و در آستانه سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند ایران اسلامی، با گرامیداشت یوم‌الله ۲۲ بهمن و یاد و خاطره امام شهیدان و شهدای انقلاب اسلامی و تجدید میثاق با رهبری معظم انقلاب اسلامی، اینجانبان خادمان شما مردم شریف در شهرداری و شورای اسلامی شهر از شما مردم همیشه در صحنه و غیرتمند شهر بزرگ و شهیدپرور صومعه سرا دعوت می‌کنیم تا با حضور باشکوه و گسترده خود در راهپیمایی وحدت‌آفرین و دشمن‌شکن یوم‌الله ۲۲ بهمن، برگ زرین دیگری را بر کتاب پرافتخار حماسه‌ آفرینی‌های ملت بزرگ و انقلابی ایران اسلامی بیفزایید و یکبار دیگر عزم و اراده خود را در حمایت همه جانبه از انقلاب اسلامی و دستاوردهای عظیم آن در برابر دیدگان جهانیان به نمایش بگذارید.

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر صومعه سرا

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

تبلیغ طلایی

تبلیغ نقره ای

تبلیغ برنزی

تبلیغات سوما

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 125 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم