چهارشنبه, 04 مهر 1397
شناسه خبر:2164
حجت الاسلام اقدامی، امام جمعه موقت صومعه سرا:

مردم در ۲۲ بهمن جواب خزعبلات ترامپ را خواهند داد

  • انداز قلم

به گزارش سئما نیوز؛ امام جمعه موقت صومعه سرا در خطبه های این هفته نماز جمعه اظهار داشت: اگر امروزه برخی به اسم تعامل با جامعه جهانی بخواهند دست از مبارزه با ظلم و استکبار ستیزی بردارند و از مظلومان چشم بپوشند این یعنی مرگ انقلاب.

امام جمعه موقت صومعه سرا در خطبه های این هفته نماز جمعه با بیان اینکه خدا را شکر که وصیت نامه امام هست اظهار داشت: منتهی برای تداوم انقلاب مفسر صحیح و درست خط امام خمینی امام خامنه ای است.

وی با اشاره به اینکه همه مدیریت مبارزات انقلاب تحت زعامت شخص تربیت شده در دانشگاه اهل بیت بود که شجره خبیثه شاهنشاهی خشکید افزود: اگر امروز عده ای خواب برگشت آن روزها را می بینند باید به آنها گفت شتر در خواب بیند پنبه دانه.

حجت الاسلام اقدامی با تاکید بر اینکه امروز دشمنان در قالب جنگ نرم و موزیانه و با هدف تغییر گفتمان در حال نفوذ هستند اظهار کرد: برخی قصد دارند این انقلاب را از درون تهی کنند ولی انقلاب زنده است،

امام جمعه صومعه سرا تصریح کرد: اگر امروزه برخی به اسم تعامل با جامعه جهانی بخواهند دست از مبارزه با ظلم و استکبار ستیزی بردارند و از مظلومان چشم بپوشند این یعنی مرگ انقلاب.

وی با اشاره به اینکه امروز جریانی ترسو همراه با بوقهای خارجی می خواهند زمینه مذاکره بر سر قدرت دفاعی کشور را فراهم کنند افزود: ما به آنها نشان خواهیم داد بر سر آرمان ها با هیچکس عهد اخوت نبسته ایم و به قول مقام معظم رهبری ۲۲ بهمن امسال تماشایی خواهد بود.

اقدامی با بیان اینکه وقتی خود آمریکا خواسته یا ناخواسته به قدرت ایران اشاره می کند اظهار داشت: وقتی ادعا می کنند این موشکهای ایرانی است که یمنی ها شلیک می کنند یعنی ناخواسته به داشتن قدرت موشکی ما اعتراف کرده اند، البته ما در یمن حضور نداریم.

امام جمعه صومعه سرا با تاکید بر اینکه باید جواب خزعبلات ترامپ را بدهیم گفت: راهبرد دشمنان فشار به ایران است اما مردم جواب خیمه شب بازی های جدید آمریکا را در روز ۲۲ بهمن خواهند داد./واران

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

تبلیغ طلایی

تبلیغ نقره ای

تبلیغ برنزی

تبلیغات سوما

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 122 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم