یکشنبه, 28 مرداد 1397
شناسه خبر:2161

نشست بصیرتی سیاسی بسیج شهرستان صومعه سرا

  • انداز قلم

به گزارش سوما نیوز؛ مهندس اولیایی در نشست بصیرتی سیاسی بسیج که ظهر امروز در محل فرمانداری برگزار شد، ضمن تبریک ایام دهه فجر وتسلیت ایام سوگواری خانم فاطمه زهرا(س) گفت: کلمه مقدس بسیج از لحاظ چیدمان لغوی بسیار با مفهوم بوده و نیازی به توصیف آن نیست.

براساس این خبر و به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان صومعه سرا، مهندس اولیایی بسیج را اینگونه معرفی نمود:  "ب"  بسیج "بصیرت"، "س" آن "سعادت"،  "ی" آن "یقین" و "ج" "جهاد" است و افزود: امام راحل بسیج را بنیان نهادند و امروز ما حاصل تلاش و از جان گذشتگی این نهاد مقدس را به بار نشسته ایم. وی گفت: بسیج در انقلاب اسلامی جایگاه ارزشمندی دارد و ادامه داد: هیچگاه نمیتوان اهداف والای بسیج را نادیده گرفت، کسانی که جان و مال و ناموس خود را رها کرده و از آن گذشتند و گذاشتند تا ما بمانیم و اکنون خدمت کنیم.

اولیایی خاطر نشان کرد: اگر رهبری امام راحل نبود هیچگاه نمیتوانستیم با دشمن تا دندان مسلح ایستادگی کنیم و همواره بسیج در صف اول ایستادگی و مقاومت بابصیرت و آگاهی تا پای جان ایستاد تا دشمن به نتیجه شوم خود نرسیده و حتی یک وجب از خاک میهن را به دشمنان ما ندادند. وی با اشاره به اینکه وظیفه همه ماست تا رهرو راه همه بسیجیان و بازماندگان جنگ و جانبازان و خانواده شهدا باشیم افزود: همه شما بسیجیان و فرهنگیان و مدیران ادارات را دعوت میکنم بهمراه خانواده های خوددر راهپیمایی 22 بهمن امسال  پرشورتر از هر سالی شرکت کرده و نقشه های دشمنان میهن خود رانقش برآب کنیم و پیرو راه رهبر معظم  انقلاب و شهدا باشیم.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

تبلیغ طلایی

تبلیغ نقره ای

تبلیغ برنزی

تبلیغات سوما

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 183 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم