یکشنبه, 28 مرداد 1397
شناسه خبر:2159

برنامه های هشتمین روز دهه مبارک فجر در شهرستان صومعه سرا

  • انداز قلم

به گزارش سوما نیوز؛ همزمان با هشتمین روز از دهه فجر برنامه های برنامه ریزی شده برای این روز در شهرستان صومعه سرا با حضور مردم و مسئولین آغاز شد.

براساس این خبر و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری صومعه سرا، مسئولین شهرستان در کنار مردم برنامه های برنامه ریزی شده برای روز هشتم از دهه فجر را اجرا کردند.

اقدام قابل تحسین ستاد دهه فجر در برپایی برنامه های دهه فجر/ استفاده ازخودروی مینی بوس برای مدیران بجای خودروهای سواری

دکتر دلخوش و مهندس فتح اللهی در اقدامی بسیار تحسین آمیز به همراه مدیران اجرایی این شهرستان از خودرور مینی بوس به جای خودروهای سواری برای حفظ محیط زیست و جلو گیری از آلودگی هوا استفاده کردند.

افتتاح مجتمع خدماتی سایه سار کلاشم بااعتبار50 میلیارد ریال

همزمان با هشتمین روز از دهه مبارک فجر، یک پروژه مجتمع خدماتی با عنوان سایه سار در روستای کلاشم با اعتباری بالغ بر ۵۰میلیارد ریال توسط فرماندار صومعه سرا، دکتر دلخوش و مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای گیلان به بهره برداری رسید.

افتتاح و بهره برداری از پارک فلاح آباد

مهندس فتح اللهی درهشتمین روز از دهه مبارک فجر در افتتاح و بهره برداری از پارک فلاح آباد که با حضور نماینده مردم شریف و جمعی از مدیران حضور بهم رسانیدند.

گفتنی است که این پروژه با اعتباری بالغ بر 1400 میلیون ریال و به همت شهرداری تولمشهر احداث گردید.

افتتاح پروژه مرمت و بازسازی حمام تاریخی کسماء

همزمان با هشتمین روز از دهه فجر افتتاح مرمت وبازسازی حمام تاریخی کسما با اعتباری بالغ بر 3/5 میلیارد ریال و با حضور فرماندار محترم این شهرستان و نماینده محترم، بخشدار مرکزی،مدیرکل میراث فرهنگی گردشگری و جمعی از مدیران و خانواده معزز شهدا ومردم برگزار شد.

مهندس فتح اللهی در حاشیه افتتاح امروز پروژه بازسازی و مرمت حمام تاریخی کسما با بیان اینکه بازسازی اماکن تاریخی در حقیقت احیای بخشی از تاریخ گمشده و یا فراموش شده ماست گفت؛ وجود اماکن تاریخی به ما هویت میبخشد و از حیث نقاط گردشگری حائز اهمیت است. وی افزود؛ آثار باستانی و تاریخی هویت و ریشه ملت ماست و ملتی که بدون ریشه و تاریخ باشد مانند فردی بدون شناسنامه است که هیچ جایگاهی در اجتماع ندارد.

فتح اللهی از اهمیت رونق گردشگری در مناطق و اماکن تاریخی سخن گفت و خاطر نشان کرد؛ کسما را با نام میرزاکوچک خان میشناسند و وجود پایگاه این روحانی مبارز وحمام تاریخی کسما این منطقه را را به یک منطقه تاریخی مبدل کرده است. به گفته این مسئول، با تغییر کمی در کمیته برنامه ریزی شهرستان مبلغ یک میلیارد ریال اعتبار برای انجام مرمت این مکان تاریخی تخصیص یافت.

گفتنی است حمام کسما با اعتباری بالغ بر ۳میلیارد و۵۰۰میلیون ریال توسط سازمان میراث فرهنگی و گردشگری به انجام رسید.

افتتاح کارگاه چوب بری در کسماء

همزمان با هشتمین روز از دهه فجر افتتاح کارگاه چوب بری در کسماء با اشتغالزایی 15 نفر توسط فرماندار محترم و نماینده مردم شریف شهرستان و جمعی از مدیران شهرستان به بهره برداری رسید.

مراسم میهمانی لاله ها با گلباران گلزارشهدای والامقام سیدمهدی آقا توسط مسئولین شهرستان صومعه سرا برگزارشد

مسئولین شهرستان و در راس آنها مهندس فتح اللهی و نماینده محترم شهرستان صومعه سرا و مدیر کل کتابخانه های گیلان با حضور در مزار شهدای سید مهدی آقا، مراسم میهمانی لاله هارا با گلباران مزار شهیدان سرافراز میهن برگزار کردند.

 

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

تبلیغ طلایی

تبلیغ نقره ای

تبلیغ برنزی

تبلیغات سوما

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 159 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم