یکشنبه, 28 مرداد 1397
شناسه خبر:2155

برنامه های هفتمین روز دهه مبارک فجر در شهرستان صومعه سرا

  • انداز قلم

به گزارش سوما نیوز؛ همزمان با هفتمین روز از دهه فجر برنامه های برنامه ریزی شده برای این روز در شهرستان صومعه سرا با حضور مردم و مسئولین آغاز شد.

براساس این خبر و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری صومعه سرا، مسئولین شهرستان در کنار مردم برنامه های برنامه ریزی شده برای روز هفتم از دهه فجر را اجرا کردند.

افتتاح همزمان دو خانه هلال احمر دراباتر و مردخه کوچک

همزمان با هفتمین روز از دهه فجر افتتاح همزمان دو خانه هلال احمر اباتر ومردخه کوچک با اعتباری بالغ بر 400 میلیون ریال به دستان مهندس فتح اللهی فرماندار شهرستان صومعه سرا و با حضور جمعی از مدیران بصورت جداگانه افتتاح شد.

شایان ذکر است که راه اندازی 18 خانه هلال روستایی و برقراری  تشکلهایی همچون تشکلهای: بانوان ، فرهنگیان و روستاییان که هر کدام با فرستادن امکانات و مربی یک هلال احمر کوچک در حد همان دهستان است، آماده خدمات رسانی، آموزش هستند که در  افزایش قدرت تاب آوری افراد جامعه کمک خواهد کرد وهنگام وقوع حوادث ناگوار  جلوی آسیبهای بیشتر گرفته خواهد شد.

برپایی نمایشگاه عکس، پوستر وماکت انقلاب اسلامی در دبستان غیر انتفاعی شمس صومعه سرا

مهندس فتح اللهی همزمان با هفتمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی در نمایشگاه عکس، نقاشی، پوستر و ماکت انقلاب اسلامی که در دبستان غیر انتفاعی پسرانه شمس شهرستان صومعه سرا برپا شد بهمراه جمعی از مسئولین شهرستانی حضور پیدا کرد.

بازدید از نمایشگاه محصولات هنری و خوشنویسی در سالن فارابی ارشاد اسلامی

مهندس فتح اللهی در هفتمین روز از دهه مبارک فجر از نمایشگاه محصولات هنری و خوشنویسی که در سالن فارابی ارشاد برقرار شده بود دیدن کرد.

مراسم نمایش پرچم با اقتدار ملی بمناسبت دهه فجر در سالن فارابی صومعه سرا

همزمان با هفتمین روز از دهه فجر نمایش پرچم جمهوری اسلامی ایران در سالن فارابی اداره ارشاد اسلامی با اجراء  توسط دانش آموزان و نوباوگان که با حضور مهندس فتح اللهی و جمعی از مسئولین شهرستان صومعه سرا برگزار شد.

همایش علمی فضای مجازی در سالن اجتماعات دانشکده فنی حرفه ای صومعه سرا

همزمان با هفتمین روز از دهه فجر با حضور جمعی از مسئولین شهرستانی همایش علمی فضای مجازی که در سالن اجتماعات دانشکده فنی حرفه ای برگزار شد.

جشنواره «حلوا و شیرینی محلی» صومعه سرا باحضور مهندس فتح اللهی برگزار شد

جشنواره «حلوا و شیرینی های محلی» به مناسبت دهه مبارک فجر وبا حضور فرماندار صومعه سرا و جمعی از مسئولین و بانوان بسیجی در بخش تولمات شهرستان صومعه سرا برگزار شد. این جشنواره به همت بانوان بسیجی پایگاه بسیج خواهران نسیبه تولمشهر و حوزه حضرت زینب(س) بخش تولمات و به منظور گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر در سالن همایش مدرسه توتونکاران مرجقل برگزار شد. در این جشنواره که میزبان ۲۵۰ نفر از مسئولان، خانواده های شهدا و بانوان فعال در عرصه های هنری و فرهنگی بخش تولمات و شهرستان صومعه سرا بود انواع شیرینی و حلواهای محلی و سنتی استان گیلان، شهرستان صومعه سرا و بخش تولمات توسط بانوان پخته و به معرض نمایش گذاشته شده بود. در این جشنواره همچنین اجرای سرود، برنامه های فرهنگی و هنری و همچنین سخنرانی از دیگر برنامه بود. در پایان به نفرات برگزیده هدایایی به رسم یادبود اهدا شد.

یادواده شهدای مدافع حرم استان گیلان وشهدای انقلاب اسلامی در سیاه درویشان

یادواره شهدای مدافع حرم استان گیلان و شهدای انقلاب اسلامی غروب امروز باحضور فرماندار شهرستان و جمعی ازمسئولین و مردم ولایتمدارمنطقه در روستای سیاه درویشان برگزار شد و
سردار حق بین فرمانده لشکرعملیاتی۱۶قدس گیلان سخنران این مراسم بود.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

تبلیغ طلایی

تبلیغ نقره ای

تبلیغ برنزی

تبلیغات سوما

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 146 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم