شنبه, 05 اسفند 1396
شناسه خبر:2151
فرماندارصومعه سرا در حاشیه افتتاح مجتمع خدماتی رفاهی سایه سار در کلاشم مطرح کرد؛

️سهم صومعه سرا از سالانه ۱۵میلیون مسافر گیلان چیست؟

  • انداز قلم

به گزارش سوما نیوز؛ مهندس فتح اللهی در حاشیه افتتاح امروز پروژه مجتمع خدمات رفاهی سایه سار که باحضور نماینده صومعه سرا و مدیرکل راهداری وحمل و نقل جاده ای و مدیرعامل شرکت نفت استان گیلان همراه بود ضمن تبربک ایام دهه فجر گفت؛ بهره برداری از چنین پروژه هایی از این لحاظ حائز اهمیت است که اشتعالزایی خوبی را بدنبال دارد و درکنار آن امنیت و آرامش خاطر را برای خانوده ها به ارمغان می آورد.

براساس این خبر و به نقل از روابط عمومی فرمانداری صومعه سرا، وی با اشاره به تلاشهای خوب مسئولین در شهرستان صومعه سرادر سالهای اخیر خاطر نشان کرد؛ برخورداری شهرستان صومعه سرا در بحث گاز ۱۰۰ درصد ،بحث آسفالت ۶۴درصد، فضای ورزشی به ازای هرنفر ۱/۵مترمربع و در حوزه های برق و آب شرب و ... از میانگین شاخص استانی بالاتر هستیم واین یعنی اتفاقات خوبی تاکنون رقم خورده است.

فتح اللهی از بهره برداری ۲۵۶ پروژه عمرانی ،اقتصادی وتولیدی در دهه فجر سال جاری در این شهرستان سخن گفت و ادامه داد؛ برای اجرای این پروژه ها مبلغی بالغ بر ۳۸۴میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

فرماندار صومعه سرا درادامه سخنانش بیان کرد؛ سالانه ۱۵میلیون مسافر به استان گیلان سفر میکنند و باید ببینیم سهم شهرستان ما از این حجم مسافر چیست؟!وآیا بجز زباله ،ترافیک و...توانسته ایم به حد قابل توجهی جذب گردشگر ودرآدمهای ناشی از آن داشته باشیم؟!

وی درپایان احداث پروژه هایی مانند مجتمع خدماتی رفاهی سایه سار را یکی از بهترین فرصتهای اشتغالزایی و درآمدزایی از ظرفیت و فرصت خوب گردشگران ومسافران در استان گیلان بویژه شهرستان صومعه سرا بیان نمود.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

تبلیغ طلایی

تبلیغ نقره ای

تبلیغ برنزی

تبلیغات سوما

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 123 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم