پنج شنبه, 29 شهریور 1397
شناسه خبر:2135

برنامه های اولین روز دهه مبارک فجر در شهرستان صومعه سرا

  • انداز قلم

به گزارش سوما نیوز؛ همزمان با 12 بهمن سالروز تاریخی ورود حضرت امام خمینی(ره) به ایران اسلامی فعالیتهای رسمی دهه مبارک فجر در شهرستان صومعه سرا با حضور مردم و مسئولین آغاز شد.

براساس این خبر و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری صومعه سرا، همزمان با 12 بهمن، اولین روز از دهه فجر شهرستان صومعه سرا، مهندس فتح اللهی فرماندار شهرستان صومعه سرا بهمراه امام جمعه و جمعی از مدیران ادارات با حضور در گلزار شهدای صومعه سرا ضمن عطر افشانی و گلباران به مقام شامخ شهیدان ادای احترام نمودند و با آرمانهای مقدس امام راحل تجدید پیمان نمودند.

برگزاری مراسم عزاداری بمناسبت ایام فاطمیه باحضور مسئولین شهرستان صومعه سرا

همزمان با اولین ورز از دهه فجر انقلاب اسلامی و  بمناسبت آغاز ایام فاطمیه، مراسم عزاداری شهادت بانوی دوعالم حضرت فاطمه(س) باحضور مهندس فتح اللهی و دیگر مسئولین و مردم شریف صومعه سرا در مزار شهدای این شهر برگزار شد.

این مراسم با نوای گرم ذاکر اهل بیت کربلایی وحید نفیسی برپا شد و عزاداران با سینه زنی ونوحه خوانی به ذکر مصیبت دخت نبی مکرم اسلام پرداختند.

بمناسبت آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی ، مهندس فتح اللهی بهمراه جمعی از مدیران ادارات با حضور در دفتر حجت الاسلام صدیقی امام جمعه صومعه سرا با وی دیدار و این ایام را به ایشان تبریک گفتند.

دیدار فرماندار صومعه سرا با حجت الاسلام صدیقی امام جمعه محترم صومعه سرا

مهندس فتح اللهی فرماندار شهرستان صومعه سرا در این دیدار ضمن تسلیت بمناسبت ایام فاطمیه و تبریک دهه فجر گفت: خدا را شاکریم این فرصت حاصل شده تا انچه را که در این ایام به بهره برداری رسیده به سمع و نظر مردم شریف شهرستان برسانیم.

فرماندار صومعه سرا گفت: دهه مبارک فجر نقطه عطفی در تاریخ ایران اسلامی است و همچنین بیداری اسلامی باعث شده که سایر ملت ها که بدنبال آزادی و استقلال خود هستند انقلاب اسلامی را بعنوان الگویی برای خود قرار دهند.

وی با اشاره به اینکه امقلاب اسلامی هم به لحاط دینی و هم رهبری و گستردگی با سایر انقلابها متفاوت است گفت : انقلاب ما بر خلاف انقلابهای دیگر که فقط یک قشر از افراد را در بردارد، همه اقشار جامعه اعم از دانشجو، فرهنگیان، دانش آموزان و ... را در بر گرفته است.

فتح اللهی در پایان گفت: انقلاب ما شالوده تلاش افرادی است که هیچ هراسی به دل راه نداده و فقط بدنبال رسیدن به هدف خود بودند و این حرکت انقلاب اسلامی را منجر گردید.

دیدار فرماندار صومعه سرا از جانباز 70درصد محمدباقر استواری

همزمان با اولین روز دهه فجر انقلاب اسلامی، مهندس فتح اللهی بهمراه تنی چند از مدیران شهرستان از جانباز  70درصد و رزمنده دوران دفاع مقدس محمدباقر استواری در صومعه سرا دیدار و عیادت کردند.

گفتنی است این جانباز 70 درصد ضایعه نخایی مدتی است بدلیل بیماری و مجروحیت خود، در بستر بسر می برد.

افتتاح همزمان دو نمایشگاه صنایع دستی و آثار خوشنویسی اساتید هنر در مجتمع فارابی ارشاد اسلامی

همزمان با اولین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی، دو نمایشگاه صنایع دستی و آثار خوشنویسی اساتید هنر در مجتمع فارابی ارشاد اسلامی با حضور معاون فرماندار و هیات همراه افتتاح و در معرض دید علاقه مندان به هنر قرارگرفت.

موضوع اقتصاد مقاومتی با ارائه محصولات  وصنایع دستی و همچنین موضوع انقلاب اسلامی در نگاه خوشنویسی مبحث اصلی این دو نمایشگاه هنری بود.

افتتاح همزمان 17 واحد مسکن مددجوی کمیته امداد در شهرستان صومعه سرا با اعتباری بالغ بر 5700 میلیون ریال توسط مهندس اولیایی

همزمان با اولین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی، 17 پروژه مسکن محروم در شهرک امام خمینی با حضور مهندس اولیایی معاون فرماندار وسایر مسئولین به طور همزمان افتتاح وبه بهره برداری رسید.
گفتنی است برای ساخت این منازل 45 متری اعتباری به مبلغ 5699 میلیون ریال هزینه شده است.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

تبلیغ طلایی

تبلیغ نقره ای

تبلیغ برنزی

تبلیغات سوما

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 73 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم