یکشنبه, 24 شهریور 1398

نوار کناری

شناسه خبر:3591
فرمانده انتظامي فومن خبر داد:

دستگیری سارقان با 19 فقره سرقت در فومن

  • انداز قلم

اختصاصی سوما؛ فرمانده انتظامي فومن از دستگيري 2 سارق منزل، اماکن خصوصی و محتویات داخل خودرو و کشف 19 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ " محسن جعفرزاده " در تشریح این خبر گفت: در پي وقوع چندین فقره سرقت منزل، اماکن خصوصی و محتویات داخل خودرو، اکيپی از ماموران دايره مبارزه با سرقت پليس آگاهي رسيدگي به موضوع را به صورت ويژه در دستور کار قرار دادند.

این مقام انتظامی افزود: ماموران با استفاده از شگردهاي پليسي سرنخ‌هايي از سارقان حرفه‌اي اين سرقت‌ها به دست آورده و پس از شناسايي مخفيگاه متهمان با هماهنگي مقام قضائي در يک عمليات غافلگيرانه 2 نفر از آن‌ها را دستگير کردند. وي ادامه داد: متهمان دستگیر شده در بررسی فني پلیس به 19 فقره سرقت منزل، اماکن خصوصی و محتویات داخل خودرو در شهرستان فومن اعتراف کردند.

فرمانده انتظامي شهرستان فومن در خاتمه با بيان اين که متهمان 32 و 41 ساله با تشکیل پرونده تحویل مقام قضائی و از آنجا روانه زندان شدند خاطرنشان کرد: با توجه به شروع فصل گردشگری شهروندان مراقب افراد فرصت طلب و مسافرنما باشند و هرگونه مورد مشکوک را در اسرع وقت از طريق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند./زهرا حسینی

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 99 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم