یکشنبه, 27 مرداد 1398

نوار کناری

شناسه خبر:3548

شهردار فومن برکنارشد

  • انداز قلم

اختصاصی سوما؛ جلسه شورای شهر فومن در روز چهارشنبه اول خرداد درحالی برگزار شد که اعضای شورا به منظور رای به استیضاح غلام نیا در سالن اجتماعات شهرداری فومن حضور پیدا نمودند.

در این جلسه با پنج رأی موافق به شهرداری حسین غلام نیا فومنی خاتمه دادند.

در جلسه هفته گذشته غلام نیا فومنی نتوانست جواب های قانع کننده ای به سوالات  مطروحه اعضا شورا بدهد و بدین دلیل طرح استیضاح وی کلید خورد.

گفتنی است  غلام نیا ساعت ۱۵ عصر روز پنج شنبه دوم خرداد، استعفای خود را تقدیم شورا نموده اما به علت اتمام ساعت کاری این استعفا روز شنبه به دست شورا رسید و با توجه به اینکه برای پذیرش استعفا باید ۴۸ ساعت از زمان آن نیز بگذرد به همین دلیل شورا شهر فومن استعفا را از دستور کار خارج کرده و با پنج رأی موافق اقدام به برکناری شهردار فومن نمودند.

نظری رئیس شورای شهر فومن در این جلسه علت برکناری ایشان  را بی ثباتی در مدیریت شهری در چند ماه گذشته عنوان نمود و گفت: نبود ثبات مدیریتی سبب شده بود که کارکنان این مجموعه دچار روزمرگی شده و انگیزه لازم برای کار را نداشته باشند.

زهرا نظری با اشاره به تغییر روند احراز صلاحیت شهردار در ماه‌های گذشته، بیان نمود: شخص منتخب به عنوان شهردار باید از بدنه خود شهرداری باشد، تا آشنایی کامل بر امورات شهری داشته باشد. وی تاکید کرد: باید از زمان باقی مانده به بهترین شکل ممکن استفاده شود./ خبرنگار زهراحسینی

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 84 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم