چهارشنبه, 26 تیر 1398

نوار کناری

شناسه خبر:3322

تجهیز 21 مدرسه با 184 کلاس جهت اسکان نوروزی فرهنگیان در آستارا

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ مدیر آموزش و پرورش بندر مرزی آستارا از تجهیز 21 مدرسه دولتی و غیردولتی با 184 کلاس درس جهت اسکان نوروزی مسافران فرهنگیان در این شهرستان خبر داد.

سید سجاد موسوی، صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: جهت اسکان مسافران فرهنگی در نوروز 98، بالغ بر 21 مدرسه دولتی و غیردولتی با 184 کلاس درس تجهیز می شود.

وی با اشاره به اینکه از این تعداد، 18 مدرسه دولتی و سه مدرسه غیردولتی است، ادامه داد: کلاس ها در رده های ویژه (8 کلاس)، «الف» (81 کلاس) و «ب» (95 کلاس) است.

وی از تجهیز کلاس‌ها به امکاناتی از قبیل فرش، موکت، یخچال، تلویزیون، تشک، پتو، گاز سه‌شعله و سیستم گرمایشی سخن گفت و افزود: خدمات نوروزی به گردشگران فرهنگی توسط 50 نفر از عوامل اجرایی ستاد اسکان فرهنگیان شهرستان آستارا واقع در آموزشگاه استثنایی عدالت ارائه می شود.

موسوی زمان اسکان مسافران فرهنگی را از 28 اسفندماه سالجاری تا 12 فروردین ماه سال 98 عنوان کرد و یادآور شد: نوبت‌دهی از طریق سیستم هوشمند در مدارس انجام می شود و واحدهای آموزشی ظهیرنیا، پروین اعتصامی، فارابی، علی‌انصاری، توحید، قدس و خاتم‌الانبیا با 66 کلاس مجهز برای پذیرش اینترنتی گردشگران فرهنگی فعال شده است.

وی در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به ارائه خدمات چهارفصل در خانه معلم آستارا، خاطرنشان کرد: همانند سالیان گذشته، خانه معلم نیز با پنج اتاق و 22 تخت آماده پذیرایی از گردشگران نوروزی به‌ویژه فرهنگیان است.

مدیر آموزش و پرورش آستارا در پایان از توزیع 10 هزار عدد بروشور راهنمای گردشگری و اقامتی در سطح این شهرستان خبر داد و گفت: بروشورهای مذکور به‌منظور رفاه حال مسافران در راستای آشنایی با جاذبه‌های گردشگری و مدارس فعال طرح اسکان، بین گردشگران و مسافران توزیع می‌شود./ایسنا

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 122 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم