پنج شنبه, 31 مرداد 1398

نوار کناری

شناسه خبر:2816
رئیس اداره ورزش و جوانان بندر مرزی آستارا؛

ساماندهی 3514 ورزشکار در آستارا

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ رئیس اداره ورزش و جوانان بندر مرزی آستارا گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون سه هزار و 514 ورزشکار شهرستان در قالب رشته های مختلف ورزشی ساماندهی شده اند.

وحید خاصی پور، در جلسه شورای ورزش شهرستان مرزی بندر آستارا که با هدف برنامه ریزی جهت برگزاری همایش بزرگ پیاده روی چله فجر در سالن شماره 2 فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: از این تعداد ورزشکار 896 خانم و دو هزار 618 آقا هستند.

وی با بیان اینکه در زیر مجموعه اداره ورزش و جوانان آستارا 37 هیات ورزشی فعال شده اند، ادامه داد: 5 سمن و سازمان مردم نهاد و 45 باشگاه فرهنگی ورزشی نیز مجوز فعالیت در شهرستان را دارند. وی افزود: مقدمات کسب مجوز دو سمن دیگر نیز انجام شده است و در آینده ای نزدیک شاهد افزایش سمن های مجاز شهرستان به رقم هفت خواهیم بود.

خاصی پور، با اشاره به تلاش های انجام شده برای ادامه روند عملیات احداث استخر سرپوشیده وحدت گفت: عملیات احداث این استخر پس از 12 سال وقفه از سر گرفته شد و با جذب 15 میلیارد ریال اعتبار جدید، شاهد پیشرفت مناسبی در این پروژه هستیم.

وی اضافه کرد: از محل مالیات بر ارزش افزوده، 15 میلیارد ریال دیگر برای چمن مصنوعی استادیوم وحدت دریافت شد که پیش بینی می شود در آینده ای بسیار نزدیک شاهد بهره برداری از این پروژه باشیم.

رئیس اداره ورزش و جوانان آستارا در پایان به بخشی از عملکرد این اداره اشاره و خاطرنشان کرد: برگزاری 4 جلسه شورای ورزش، 5 جلسه ستاد ساماندهی سواحل، تاسیس سه خانه ورزش روستا، برگزاری 12 جشنواره ورزش های همگانی، برگزاری 11 کارگاه آموزشی قبل ازدواج و سایر اقدامات در 10 ماه گذشته انجام شده است.

وی در پایان اضافه کرد: در این مدت 66 اعزام به مسابقات های مختلف را داشتیم که ورزشکاران موفق شدند 142 مدال در عرصه های مختلف کسب کنند که حاصل آن 42 طلا، 40 نقره و 60 برنز می باشد و کسب این عناوین تداوم دارد./ایسنا

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 98 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم