شنبه, 26 مرداد 1398

نوار کناری

شناسه خبر:3460

سهم احمدزاده در بحران فزاینده ملوان

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ تیم فوتبال ملوان بعد از انصراف مالک پیشین این باشگاه با شرایط سخت تری دست به گریبان است. به طوری که آخرین سفر این تیم برای مسابقه با مس کرمان تنها با ۱۵ بازیکن و کادرفنی  همراه بود که ۱۴ نفر از آن ها بازیکنان این تیم را شامل می شدند.

بعد از مصاحبه های آتشین سرمربی باشگاه علیه مالک بود که رفیع نیا عطای تیمداری را به لقایش بخشید و حال ملوان برای اعزام به مسابقات نیز پولی ندارد. در این میان باید بانوان ملوان را نیز اضافه کنیم که بی پولی های باشگاه بار دیگر بحران بزرگی را برای آن ها ایجاد کرده است و سرمربی و سرپرست باشگاه بدون حمایت هیچ دستگاهی دنبال پیدا کردن اسپانسر برای پایان بردن مسابقات لیگ هستند.

محمد احمدزاده سرمربی ملوان که چند بار انصراف خود را اعلام کرده است حال مجبور است به تنهایی هدایت باشگاه را برعهده داشته باشد. اما آیا مصاحبه های او برای انصراف مالک سابق باشگاه از جمله دلایل افزایش مشکلات مالی این باشگاه نیست؟ با این وضعی که مالک پیشین از تیمداری ملوان انصراف داد دیگر چه کسی حاضر است به همین راحتی پا پیش بگذارد تا ملوان را در اختیار بگیرد؟ کمک های دولتی نیز که هیچ وقت در آن حدی نیست که بتواند مشکلات این تیم را حل کند. ورود منطقه آزاد انزلی نیز برای در اختیار گرفتن ملوان تقریبا منتفی است، پس قرار است چه معجزه ای برای این تیم رخ دهد؟

احمدزاده هرچند توانست با حضور خودش ملوان را از قعر جدول نجات دهد اما حال با اقداماتش تیم را به مشکلات جدیدتری سوق داده است. بزرگترین مشکل این است که هیچ آینده ای برای این تیم قابل تصور نیست.هرچند مالک پیشین باشگاه ملوان به بسیاری از تعهدات خود عمل نکرد اما کاملا مشخص است که عدم حضورش خطرات بیشتری را ایجاد کرده است. با این مصاحبه های  آتشین احمدزاده علیه مالک باشگاه دیگر به همین راحتی سرمایه گذاری به خود ریسک ورود به فوتبال انزلی را نخواهد کرد. آن هم مالکی که به قول خودش برای بازگشت ممی روبروی خیلی ها ایستاد و بسیاری از مشکلات مالی بعدی در نتیجه اختلافات مالک با بعضی افراد متتفذ سیاسی رقم خورد.

صعود مردان به لیگ برتر اولویت اصلی  و بقای بانوان ملوان در فوتبال ایران  خط قرمز مردم انزلی است که با وضعیت فعلی در هاله ای از ابهام قرار دارد. مشخص است وقتی ارکان یک باشگاه به راحتی مورد تخطئه قرار می گیرند محمد احمدزاده اعلام می کند که مجبور است از مالک تراکتورسازی تقاضای پول کند و یا پژمان نوری پول هتل بازیکنان را پرداخت کند. احمدزاده وقتی با مصاحبه هایش ارکان یک باشگاه را تعطیل کرد دیگر غرولندها و سخنانش اهمیت چندانی پیدا نمی کند شاید وظیفه ای است که او باید بر گردن بگیرد./گیل خبر

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 87 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم