چهارشنبه, 26 تیر 1398

نوار کناری

شناسه خبر:3350

۲۹۰ میلیارد تومان پروژه با حضور رئیس‌جمهور در منطقه آزاد انزلی به بهره‌برداری می‌رسد

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: ۲۹۰ میلیارد تومان پروژه با حضور رئیس‌جمهور در منطقه آزاد انزلی به بهره‌برداری می‌رسد.

 رضا مسرور صبح امروز در جمع خبرنگاران در فرودگاه رشت اظهار داشت: ۲۹۰ میلیارد تومان پروژه در حوزه‌ها و بخش‌های مختلف و متنوع با حضور رئیس‌جمهور و اعضاء هیئت دولت در منطقه آزاد انزلی به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی پروژه قطار گیلان را یکی از مهم‌ترین پروژه‌های این استان اعلام کرد و ابراز داشت: امروزه حجم بسیار بالایی از حمل‌ونقل ریلی و انتقال کالا و مسافر در دنیا به‌وسیله خطوط راه‌آهن انجام می‌شود.

مسرور با بیان اینکه حمل‌ونقل ریلی از سایر روش‌های ترانزیت کالا و انتقال مسافر ارزان‌تر است اضافه کرد:‌ ایجاد درآمد ارزی بسیار زیاد برای کشور و استان و تأثیر مستقیم آن بة‌روی اقتصاد از جمله مزیت‌های گسترش خطوط راه‌آهن است.

وی کسب ارزش افزوده بیشتر برای کشور و صاحبان کالاها را از جمله دیگر مزیت‌های گسترش راه‌آهن دانست و تصریح کرد: امیدواریم با اهتمام ویژه دولت فازهای دوم و سوم پروژه قطار قزوین به رشت هرچه زودتر به اتمام برسد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی گسترش راه‌آهن به بندرانزلی و بندر کاسپین را بسیار حائز اهمیت دانست و اظهار داشت: مطمئناً با اجرای مراحله نهایی راه‌آهن گیلان و اتصال آن به آستارا کریدور شمال جنوب و کریدور جدید چین ــ ایران ــ قزاقستان تکمیل می‌شود./تسنیم

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 85 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم