پنج شنبه, 31 مرداد 1398

نوار کناری

شناسه خبر:2955

مردم انزلی در شب پیروزی انقلاب فریاد الله اکبر سر دادند

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ مردم انزلی درگرامیداشت فرمان تاریخی معمار کبیر انقلاب اسلامی در 21 بهمن سال 57 در جای جای این شهر ساحلی فریاد دشمن کوب الله اکبر سر دادند.

در شامگاه 21 بهمن و به همراه برگزاری مراسم مختلف محافل انسی با قرآن در مساجد شهرستان بندرانزلی مردم شهید پرور ، ولایتمدار و انقلابی انزلی با تاسی از فرمان تاریخی امام راحل، ساعت 21 شامگاه یکشنبه فریاد الله اکبر سر داده و با نور افشانی و پخش شیرینی فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی را جشن گرفتند.

فرماندار شهرستان بندرانزلی در این مراسم در مسجد بالا محله روستای سنگاچین با اشاره به لزوم حفط و تحکیم وحدت و همدلی و وفاق ملی در بین همه اقشار جامعه اظهار کرد:مهربانی، وحدت و همدلی چیزی است که امروز به آن نیاز داریم و باید تلاش کنیم که در کنار دستیابی به تکنولوژی روز دنیا وحدت نیز تحکیم یابد.

اسماعیل حیدری آزاد افزود: در صورتی می توان مدافع آرمان های انقلاب شکوهمند اسلامی در حفظ استقلال و آزادی و جمهوری اسلامی بود که پشت هم باشیم و از شرف و آزادی میهن عزیزمان به بهترین شکل ممکن دفاع کنیم.

فرماندار شهرستان بندرانزلی تاکید کرد: مردم به عنوان صاحبان اصلی این انقلاب با نثار خون خود درخت انقلاب اسلامی را آبیاری کرده اند و در هر شرایطی در طول این چهل سال پای انقلاب و آرمان های امام راحل (ره) و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایستاده اند و هرگز پا پس نخواهند کشید.

بندرانزلی در 40 کیلومتری غرب مرکز گیلان واقع است./ایرنا

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 67 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم