پنج شنبه, 31 مرداد 1398

نوار کناری

شناسه خبر:2886
فرمانده انتظامی شهرستان بندرانزلی؛

دستگیری 667 سارق در بندرانزلی

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ فرمانده انتظامی شهرستان بندرانزلی گفت: در 10 ماهه سالجاری در شهرستان بندرانزلی یک هزار و 141 فقره سرقت کشف و 667 سارق دستگیر و به مقام قضایی معرفی شده‌اند.

سرهنگ حسینی در نشست با خبرنگاران، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر و فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب، اظهار کرد: در 10 ماهه سالجاری در شهرستان بندرانزلی یک هزار و 141 فقره سرقت کشف و 667 سارق دستگیر و به مقام قضایی معرفی شده‌اند.

فرمانده انتظامی شهرستان بندرانزلی با بیان اینکه ماموران انتظامی بالغ بر 72 کیلوگرم انواع موادمخدر را در این مدت کشف و چندین باند موادمخدر را متلاشی کردند، افزود: 36 قبضه اسلحه شکاری غیرمجاز نیز کشف شده است.

سرهنگ حسینی با بیان اینکه ماموران پلیس بندرانزلی در 180 پرونده قاچاق تعداد 156 قاچاقچی را دستگیر کردند، گفت: در این پرونده‌ها 5 هزار و 760 نخ سیگار، 14 هزار و 200 لیتر سوخت و 27 هزار و 251 عدد اقلام ضدفرهنگی كه همگی قاچاق بودند، کشف شد.

حسینی ادامه داد: برابر هماهنگی‌های به‌عمل آمده با مقام قضایی در برخورد قاطع با متخلفان و هنجارشكنان 2 هزار و 603 دستگاه موتورسیكلت و یک هزار و 521 دستگاه خودرو به دلایل سرقتی بودن وسیله نقلیه، داشتن دستور توقیف قضایی، عدم رعایت قوانین و مقررات، بی‌نظمی در عبور و مرور از جمله تخلفات حادثه ساز، حمل كالای قاچاق و مواد مخدر، انجام سرقت و جابجایی اموال مسروقه توقیف شدند.

وی خاطرنشان‌کرد: با توجه به توریست‌پذیر بودن شهرستان بندرانزلی، نظم بخشی و مكانیزه کردن ثبت اطلاعات مسافران در خانه مسافرها و تجهیز تمامی صنوف به دوربین مداربسته در سالجاری اجرایی شد .

فرمانده انتظامی شهرستان بندرانزلی به كاهش 60 درصدی تصادفات فوتی در این شهرستان اشاره کرد و افزود: در سالجاری با اصلاح هندسی و شناسایی و رفع نقاط حادثه‌خیز در معابر پر تردد و حساس و همچنین نصب 18 سرعتكاه استاندارد، موفق به كاهش 60 درصدی تصادفات فوتی شده‌اند./ایسنا

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 68 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم