پنج شنبه, 31 مرداد 1398

نوار کناری

شناسه خبر:2960
فرمانده سپاه ناحیه سیاهکل گفت:

161 نوعروس سیاهکلی جهیزیه دریافت کردند

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ فرمانده سپاه ناحیه سیاهکل گفت: به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی طی مراسمی به 161 نفر از نوعروسان نیازمند سیاهکلی از سوی سپاه این شهرستان بسته جهیزیه اهدا شد.

سرهنگ پاسدار الیاس کوثری روز یکشنبه در مراسم اهدای جهیزیه به این نوعروسان افزود: 13 قلم اجناس مورد نیاز نوع عروسان شامل فرش، پتو، جاروبرقی و دیگر اثاثیه خانه و آشپزخانه بسته به نیازبین آنان توزیع شده است.

وی خاطرنشان کرد: با همکاری کمیته امداد عده ای از این نیازمندان تحت پوشش بودند و عده ای دیگر در محل توسط سپاه شناسایی شده اند که شاید تحت پوشش کمیته امداد هم نباشند ولی مستحق گرفتن این جهیزیه بودند که این اقلام در روز 21 بهمن ماه در منازلشان به آنان تحویل داده شد.

وی در خصوص مسکن محرومین هم اظهارداشت: سپاه ناحیه سیاهکل امسال 50 واحد مسکن محرومین را در این شهرستان در دست ساخت دارد که 30 واحد در بخش مرکزی و 20 واحد دیگر دربخش دیلمان در حال ساخت هستند که دهه فجر امسال دو واحد افتتاح شدند.

وی همچنین درصد پیشرفت مسکن محرومین در حال ساخت را متفاوت ارزیابی کرد و افزود: در بعضی از مناطق حدود 95 درصد و در مناطق صعب العبور ساخت آنها 40 درصد پیشرفت کار دارند و تمام تلاش ما این است که هرچه زودتر این تعداد مسکن محرومین ساخته و تحویل نیازمندان شود.

وی یادآورشد:حدود 90 درصد از هزینه ساخت این 50 واحد از مسکن محرومین توسط سپاه تامین می شود و 10 درصد باقی مانده توسط خیرین پرداخت خواهدشد. وی تامین آب شرب برای روستای جلیسه و احداث وضوخانه در روستای عین شیخ را از دیگر طرح های عمرانی سپاه سیاهکل در دهه فجر امسال دانست./ایرنا

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 101 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم